Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Koala Kombucha

Kombucha gdzie kupić


Tradycja kulinarna Azji jest niezwykle ciekawa, obecnie również Polacy z niej czerpią, rozsmakowując się w daniach kuchni Japońskiej, Chińskiej czy Tajskiej. Jednym z popularniejszych produktów obecnie, który znany jest w Azji od ponad tysiąca lat, jest kombucha, czyli napój z herbaty poddanej fermentacji.

Zamiast jednak tracić czas na samodzielne przygotowanie napoju, lepiej zakupić gotowy produkt, Koala Kombucha. napój ten jest zupełnie pozbawiony konserwantów, barwników i ulepszaczy smaku, dlatego w aspektach zdrowotnych w niczym nie różni się od tradycyjnej kombuchy. Osoby, które pragną dowiedzieć się gdzie kupić kombuchę, powinny odwiedzić oficjalna stronę producenta.

Warto pamiętać, że nie jest to zwykły napój, którego jedynym zadaniem ma być gaszenie pragnienia, kombucha to przede wszystkim prawdziwa skarbnica zdrowia. Powstające w procesie fermentacji bakterie mają działanie zbliżone do probiotyku, dlatego polecane są osobom pragnącym przywrócić prawidłowy stan flory bakteryjnej żołądka. Napój ten produkowany jest na bazie wysokiej jakości herbaty zielonej zawierającej w swoim składzie antyoksydanty, które są niezwykle pomocne w usuwaniu nadmiaru toksyn z organizmu. Warto pamiętać też, że kombucha pełna jest również witamin z grupy B, które są odpowiedzialne za wiele kluczowych funkcji organizmu.

Chociaż napój ten jest niezwykle zdrowy i pożywny, to w niczym nie umniejsza to jego smaku, który z pewnością zadowoli każdego. Kombucha dostępna jest w trzech, owocowych wersjach: ananasowej, wiśniowej oraz brzoskwiniowej. Produkt nie jest sztucznie dosładzany, dlatego mogą spożywać go dzieci, jako zdrową alternatywę dla soków z kartonu czy napojów gazowanych. W polskich sklepach dostępne są też inne produkty, które rzekomo bazują na oryginalnej, azjatyckiej recepturze, które jednak zamiast bakterii zawierają w swoim składzie tylko ekstrakt, a także dużą ilość cukrów. Sprawia to, że taki produkt pozbawiony jest właściwości zdrowotnych, dlatego lepiej z niego zrezygnować.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.koala-kombucha.pl/
Dodano: 2019-02-18
Telefon:
Miejscowość: Szczecin
Adres: Chmielewskiego 18
Kod pocztowy: 70-028

Źródła:
https://www.koala-kombucha.pl/


Podobne Firmy

BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J
ul. 72100 Goleniów, I Brygady Legionów 6A
Averto Sp. z o. o.
ul. 70433 Szczecin, Śląska 32a