Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


LING PROJECT

Język angielski w firmie Poznań - LING PROJECT


Właściciele firm, którzy chcieliby wysłać swoich pracowników na kurs językowy, powinni zapoznać się niezwłocznie z szeroką ofertą szkoły o nazwie Ling Project z Poznania. Język angielski w firmie jest bowiem w dzisiejszych czasach niezbędny - jego znajomość pozwala na rozszerzenie swoich interesów poza granice państwa, a także prowadzenie biznesów z zagranicznymi firmami. 

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach niezbędna - to za pomocą tego języka można bowiem skomunikować się praktycznie z każdym! Przedsiębiorca, który chciałby zainwestować w rozwój nie tylko swojej firmy, ale przede wszystkim swoich pracowników powinien zadbać, by mieli oni możliwość nabycia umiejętności posługiwania się właśnie tym językiem.

Prowadzone w tej szkole zajęcia z pewnością przypadną do gustu praktycznie każdemu. Są one bowiem prowadzone w niezwykle miłej i otwartej atmosferze - każdy może zadawać pytania, a lektorzy z pewnością będą w stanie rozwiać każde wątpliwości - na przykład te dotyczące gramatyki czy też odpowiedniej wymowy. Prowadzący kursy posiadają nie tylko odpowiednią do tego wiedzę, ale także spore doświadczenie - z pewnością zatem przekażą najważniejsze informacje w sposób jasny i prosty.

Zajęcia z języka angielskiego biznesowego, które proponuje się zainteresowanym to przede wszystkim nauka odpowiedniej komunikacji - rozumienia ze słuchu oraz swobodnego wypowiadania się, korzystając oczywiście ze słownictwa specjalistycznego. Warto także dodać, iż zakres przekazywanego kursantom materiału dostosowany jest przede wszystkim do jego indywidualnych potrzeb lub też odpowiedniej branży. Kursanci zostają wyposażeni w podręczniki oraz materiały autorskie omawianej szkoły językowej. Co ważniejsze, zajęcia takie mogą odbywać się zarówno w siedzibie firmy, jak również za pośrednictwem internetu. Więcej szczegółowych informacji na temat działania tej szkoły zainteresowani mogą bez problemu przeczytać na jej stronie internetowej - znaleźć tam można także formularz kontaktowy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://lingproject.com/
Dodano: 2019-04-24
Telefon: 603 453 064
Miejscowość: Poznań
Adres: Górki 9B
Kod pocztowy: 60-204

Źródła:
http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm/angielski-biznesowy.html


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2