Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Agromika Michał Kiciński

Agromika - Biostymulatory


Właściciele ogródków przydomowych, sadów oraz pól uprawnych mogą korzystać z zasobów sklepu ze strony opryski.com. Należy on do większej firmy, która powstała w 2005 roku, aby służyć rolnikom i sadownikom nie tylko najlepszymi nawozami, także pochodzenia zagranicznego, czy materiałem siewnym, ale również, by pomagać im w zbyciu płodów w atrakcyjnych cenach. Sklep ten jest doskonale zaopatrzony i prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną, dlatego każdy może nabyć odpowiedni środek w takiej pojemności, jaka będzie mu odpowiadać.

Oferta jest niezwykle bogata i służy zarówno wzmacnianiu roślin, jak i ich ochronie. Na wirtualnych półkach sklepu można znaleźć:

  • chroniące przed rozrostem grzybów fungicydy,
  • niszczące chwasty herbicydy,
  • odpędzające i zabijające owady insektycydy.

Są tam również dostępne zaprawy do ziaren, adiuwanty, regulatory wzrostu, a także poprawiające wzrost biostymulatory. Te ostatnie mają za zadanie pobudzić naturalny potencjał wzrostowy drzemiący w każdej roślinie, aby szybciej przyrastała i łatwiej pobierała środki odżywcze bezpośrednio z gleby. Dzięki nim można uzyskać większą masę rośliny lub owoców, jeśli środek ten ma być stosowany w sadzie. Potraktowane tym preparatem rośliny lepiej rozwijają każdą ich część bez względu na to, czy to są liście, kwiaty, czy też system korzeniowy. Dostępne są środki do stosowania na różnych etapach rozwoju roślin. Powinno się je stosować dokładnie wtedy, kiedy znajduje się ona w najważniejszym momencie rozwoju.

Na półkach sklepowych dostępne są w różnych pojemnościach takie biostymulatory jak:

  • Goemar Multoleo,
  • Verduro,
  • Zeal.

W ofercie sklepu są także wspomniane wyżej regulatory wzrostu, polecane szczególnie wówczas, kiedy roślina ucierpiała podczas suszy, przymrozków czy też po zastosowaniu środków ochrony roślin. Dostarcza się je roślinom w postaci oprysków.

Zarówno jedne, jak i drugie mogą być stosowane nie tylko w uprawie zbóż czy też roślin okopowych, ale także do krzewów i drzew owocowych. Co więcej, można je stosować na polach, jak również na przykład w uprawach pod szkłem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://opryski.com
Dodano: 2021-02-19
Telefon: 795 492 446
Miejscowość: Bedlno
Adres: Pniewo 80b
Kod pocztowy: 99-311

Źródła:
https://opryski.com/biostymulatory-regulatory-wzrostu/1/full


Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
SANKRA
ul. 91071 Łódź, Ogrodowa 72
Orpaz
ul. Łódź,