Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


LM ROBOTIX

Serwisant maszyn cnc • http://lmrobotix.pl


Maszyny CNC to absolutna podstawa w przedsiębiorstwach zajmujących się obróbka metalu, tworzyw sztucznych i drewna. Znacznie skracają czas wykonywania zadań i zapewniają powtarzalność podczas obrabiania różnych elementów. Sprzęty te znajdują zastosowanie w fabrykach mebli, zakładach stolarskich i ślusarskich, wytwórniach części metalowych oraz firmach usługowych. Wykorzystują one nowoczesne rozwiązania informatyczne, a wiele z nich działa bezobsługowo. Niestety z biegiem czasu mogą pracować mniej wydajnie lub ulegać awariom.

W  takich sytuacjach warto wezwać fachowców z LM Robotix, czyli filmy, która podejmuje się najbardziej skomplikowanych napraw i zapewnia satysfakcjonujące rezultaty oraz atrakcyjne ceny. Serwisant maszyn CNC, jaki ją reprezentuje, ma obszerną wiedzę na temat budowy rozmaitych urządzeń oraz części, jakimi są koła zębaty, dźwignie, krzywki czy całe podzespoły. Jest on na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, a na dodatek zjawia się u klienta ze specjalistycznymi narzędziami ułatwiającymi wykonywanie poszczególnych czynności.

Oferowany serwis jest związany między innymi z robotyką przemysłową oraz automatyką, co oznacza, że pracownicy przedsiębiorstwa znakomicie orientują się w dziedzinie ślusarstwa i mechaniki. Ich usługi rekomendowane są przez klientów, dla których liczy się profesjonalizm i terminowe wywiązywanie się z ustaleń. Specjaliści w krótkim czasie lokalizują usterki oraz sprawdzają stan elektronicznych podzespołów. Najczęściej wymieniają części odpowiadające za pozycjonowanie, łożyska, pompy do chłodziwa, głowice, wrzeciona i pozostałe fragmenty instalacji. Dysponują solidnymi częściami zamiennymi mogącymi pracować w najtrudniejszych warunkach.

Firma podejmuje się także okresowych kontroli tokarek, frezarek oraz innych maszyn wykorzystywanych w zakładach produkcyjnych. Rozwiązanie to chroni przed występowaniem poważnych usterek w przyszłości. Na takie działania warto zdecydować się przynajmniej raz w ciągu roku, choć wiele zależy od częstotliwości użytkowania tego typu maszyn.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://lmrobotix.pl
Dodano: 2021-02-22
Telefon: 881 628 187
Miejscowość: Białystok
Adres: Konwaliowa 7
Kod pocztowy: 15-674

Źródła:
http://lmrobotix.pl/serwis-i-naprawa-maszyn-cnc/


Podobne Firmy

Adwokat Mirosław Dęmski
ul. 16300 Augustów, Wojska Polskiego 6
PPH „GABO” J. Grabowski
ul. 16060 Zwierki, Zwierki 3
Insperio
ul. 16070 Choroszcz, Kolonia Porosły 4