Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PPHU Zenmar S C

Żeliwne kotły co


Żeliwo jest węglowym stopem żelaza zawierającym w swoim składzie różne domieszki innych materiałów. Stosuje się je podczas tworzenia odlewów,  co daje możliwość uzyskania oryginalnych detali zdobiących kotły. Tego typu urządzenia charakteryzują się niepodatnością na pękanie i inne zniszczenia. Szacuje się, że ich żywotność wynosi nawet 30 lat. Nabywają je osoby chcące sprawnie i niedrogo ogrzewać pomieszczenia w swoim domu. Żeliwne kotły CO są do nabycia na stronie zenmar.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo kładące nacisk na jakość sprzedawanych wyrobów.

Produkty te wykazują odporność na:

  • korozję elektrochemiczną,
  • korozję wodną,
  • związki siarki, węgla i fosforu.

Ich zaletą jest duża powierzchnia odbioru ciepła oraz członowa budowa wpływająca na nieskomplikowaną wymianę poszczególnych części w przyszłości. Urządzenia sprzedawane w firmie są wytrzymałe i odporne na wahania temperatury. Z  tych względów coraz częściej zastępują piece stalowe. Na klientów czekają modele wolnostojące, które są w stanie utrzymywać ciepło przez długie godziny. Żeliwo używane podczas produkcji cechuje się licznymi właściwościami, dzięki czemu jest idealne do budowy kotłów. Nie wymaga posiadania dodatkowych części magazynujących ciepło, a na dodatek jest stabilne wymiarowo.

Urządzenia znajdujące się w ofercie zapewniają wielogodzinne magazynowanie ciepła oraz powolne oddawanie go do pomieszczeń. Z tego względu wymagają rzadkiej obsługi czy dorzucania opału. Co równie istotne, tak duża sprawność cieplna urządzeń przekłada się na mniejsze zużycie drewna czy innych surowców. Nie wymagają one posiadania dodatkowych okładzin z kafli czy kamienia jak dzieje się to w przypadku urządzeń wyposażonych w stalowy korpus.

Na popularności zyskują piece typu koza, które można przestawiać w dowolnym momencie poprzez podpięcie ich do przewodów kominowych. Znajdują zastosowanie nie tylko w kamienicach, ale i mieszkaniach czy jednorodzinnych domach. Są one nabywane ze względu na prostotę montażu, niedrogi transport oraz bezawaryjność. Tego typu piece są wydajne i występują w wielu wariantach kolorystycznych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.zenmar.pl
Dodano: 2021-02-27
Telefon: 794 536 296
Miejscowość: Tczew
Adres: Za dworcem 5
Kod pocztowy: 83-110

Źródła:
http://www.zenmar.pl/


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111