Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Rental Serwis

Diagnostyka komputerowa Szczecin


Osoby chcące skorzystać z usług profesjonalnego warsztatu zajmującego się naprawą i przeglądami maszyn budowlanych różnych producentów, mogą odwiedzić Rental Serwis. W ofercie znajduje się również nowoczesna diagnostyka komputerowa. Firma działa w Szczecinie.

Profesjonalna analiza funkcjonowania silnika, układów hydraulicznych, pneumatycznych czy elektroniki jest zawsze przeprowadzana przez doświadczonych specjalistów, co gwarantuje, że źródło awarii zostanie wykryte i szybko usunięte. Serwis specjalizuje się w naprawach:

  • koparek,

  • koparko-ładowarek,

  • podnośników,

  • ładowarek,

  • żurawi samojezdnych,

  • żurawi gąsienicowych.

Firma usuwa usterki z maszyn różnych producentów, zarówno nowych, jak i starszych oraz jest autoryzowanym partnerem marki Kubota, więc istnieje możliwość naprawy nie tylko ich urządzeń budowlanych, ale i rolniczych, przemysłowych czy przeznaczonych dla leśnictwa. W serwisie można dokonać przeglądów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

Standardowo proces diagnostyki opiera się na podłączeniu interfejsu do konkretnego urządzenia i sprawdzeniu jego parametrów pracy. Na tej podstawie fachowiec precyzyjnie wykryje wszystkie problemy. Co więcej, dane uzyskane poprzez system może porównać z wynikami wzorcowymi, które zostały udostępnione przez producenta w dokumentacji serwisowej. Kolejną zaletą diagnostyki jest fakt, że dzięki dokładnemu zlokalizowaniu źródła usterki klient nie poniesie dodatkowych kosztów związanych z usunięciem innych komponentów, które nie były przyczyna awarii. Warto o tym pamiętać. Istnieje także możliwość przeprowadzenia kompleksowej analizy w stanie spoczynku oraz podczas jazdy na placu manewrowym, co umożliwia bardzo dokładne zbadanie pracy całej konstrukcji.

Klienci mogą skorzystać z usług naprawczych bezpośrednio w warsztacie lub skontaktować się z firmą i zamówić serwis mobilny. Jeśli fachowiec nie będzie w stanie usunąć usterki na miejscu, przetransportuje maszynę do serwisu. Warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które dba o klientów i gwarantuje im atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://rental-serwis.pl/
Dodano: 2021-03-12
Telefon: 693720776
Miejscowość: Bielice
Adres: Będgoszcz 18
Kod pocztowy: 74-202

Źródła:
http://rental-serwis.pl/diagnostyka-komputerowa-szczecin/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Averto Sp. z o. o.
ul. 70-433 Szczecin, Śląska 32a
FCE.PL
ul. 72200 Nowogard, Osiedlowa 3
Global Machinery
ul. 78520 Złocieniec, Gdyńska 5