Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Tania Paczka

Wysyłka paczki


Jeśli chce się powierzyć wysłaną paczkę w ręce sprawdzonego kuriera, to warto zdecydować się na usługi oferowane pod adresem tania-paczka.net. Ten serwis działa we współpracy z doświadczonymi kurierami. Dzięki temu można być pewnym co do wysokiej jakości oferowanych usług. Wszystkie przesyłki są dostarczane pod wskazany adres w sposób pewny i terminowy. Jednocześnie klient może skorzystać z wygodnej opcji nadania przesyłki przez Internet, dzięki czemu wysyłka paczki jest niezwykle prosta. Może również zdecydować się na określone usługi dodatkowe, jakie są dostępne w ofercie danego kuriera. Pod wskazanym wcześniej adresem istnieje możliwość zamówienia wysyłki przedmiotów o niestandardowych kształtach i wadze. Wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas składania zamówienia. Serwis oferuje możliwość przesłania takich przedmiotów jak rowery czy wyposażenie wykonane ze szkła.

Klient wskazuje godzinę oraz miejsce, w którym ma dojść do odbioru danej przesyłki. Po opłaceniu zamówienia otrzymuje na swoją skrzynkę mailową etykietę do wydrukowania. Należy umieścić ją na powierzchni paczki, zabezpieczając ją przy tym przed działaniem wilgoci czy też jakimikolwiek uszkodzeniami mechanicznymi. Do tego warto również wyraźnie napisać numer przesyłki na opakowaniu. W ten sposób można uniknąć pomyłki, jeśli tylko dojdzie do zerwania się etykiety.

Warto skorzystać z usług wspomnianego wcześniej serwisu, jako że daje on dostęp do skorzystania z oferty wielu różnych przedsiębiorstw logistycznych. Wśród nich znajdują się tacy kurierzy jak DPD czy DHL. Realizują oni wysyłki zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Wspomniane wcześniej serwis dostarcza swoim klientom również profesjonalnej wiedzy na temat tego, jak poprawnie przygotować daną przesyłkę. Pozwala to uniknąć jakichkolwiek opóźnień oraz ewentualnego uszkodzenia paczki. Warto już teraz wejść pod wspomniany wcześniej adres, a także założyć konto klienta. W ten sposób można pozostać na bieżąco z atrakcyjną ofertą serwisu. Do tego stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://tania-paczka.net/
Dodano: 2021-03-14
Telefon: 222302289
Miejscowość: Jelenia Góra
Adres: Wolności 50
Kod pocztowy: 58-500

Źródła:
https://tania-paczka.net/


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
Averto Sp. z o. o.
ul. 70433 Szczecin, Śląska 32a
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49