Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii

https://sop-psychoterapia.pl/ • Psycholog Bielsko prywatnie


Mając problemy z radzeniem sobie z własnymi emocjami w życiu osobistym, rodzinnym czy zawodowym, można skorzystać z profesjonalnej pomocy ośrodka ze strony sop-psychoterapia.pl. Jest to placówka, w której każdy psycholog z Bielska przyjmujący prywatnie udzieli wsparcia i postara się przeprowadzić przez trudy poszukiwania rozwiązań między innymi w takich sytuacjach jak:

  • problemy rodzinne lub małżeńskie,
  • problemy w utrzymaniu związku,
  • depresji,
  • zaburzeń emocjonalnych,
  • zaburzeń snu lub jedzenia
  • poczucie osamotnienia,
  • nieradzenie sobie ze stratą kogoś bliskiego,
  • inne sytuacje krytyczne.

Dobry psychoterapeuta pomoże pacjentowi zrozumieć, z czym naprawdę się zmaga i razem z nim wypracować techniki radzenia sobie z trudnościami.

Nie warto cierpieć w samotności, gdyż negatywne uczucia się potęgują i mogą doprowadzić do jeszcze trudniejszej sytuacji. Profesjonalny terapeuta pomoże wyrwać się z matni i dokonać zmian na lepsze, aby pacjent znów mógł cieszyć się życiem.

Zanim psycholog czy psychoterapeuta i pacjent przystąpią do prawdziwej pracy, spotykają się na konsultacjach, które pozwolą określić, jaki rodzaj terapii będzie najbardziej wskazany dla danej osoby. Może to być terapia indywidualna, par, rodzinna lub grupowa. Dzięki odpowiedniemu doborowi terapii osoby potrzebujące pomocy lepiej zrozumieją, co się z nimi dzieje i zyskają perspektywę. Terapeuta będzie cały czas towarzyszył podczas poszukiwań metod i technik rozwiązywania konkretnych problemów. 

Zespół ośrodka tworzą psychologowie, psychoterapeuci, pedagogowie i coach, którzy pomagają pacjentom w różnych problemach. Są osobami, przed którymi można się zwierzyć ze wszystkiego. Gwarantują empatyczne podejście do każdej osoby i stworzenie atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i wsparcia. Wszystkie poruszane tematy i tajemnice powierzone specjalistom są poufne i zgodnie z etyką zawodową takie pozostają. 

Pracujące w ośrodku osoby potrafią dobrać odpowiedni rodzaj terapii do każdego przypadku, a po jej zakończeniu pacjent będzie wyposażony w strategie i kompetencje umożliwiające mu normalne funkcjonowanie i rozwiązywanie problemów.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sop-psychoterapia.pl/
Dodano: 2021-03-22
Telefon: 797 408 351
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Emilii Plater 18a
Kod pocztowy: 43-300

Źródła:
https://sop-psychoterapia.pl/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12