Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

PROMOS – Skład Budowlany

PROMOS – Skład Budowlany Kraków, Wieliczka | Skład materiałów budowlanych wieliczka


Przedsiębiorcy działający w branży budowlano - wykończeniowej najczęściej współpracują długoterminowo z jednym z lokalnych marketów budowlanych. W takich miejscach zazwyczaj mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i korzystne warunki. Niektóre sklepy zapewniają dodatkowo szybką i bezproblemową dostawę wszystkich zamówionych materiałów wraz z rozładunkiem. 

Sprawdzona hurtownia budowlana 

Na terenie Wieliczki działa skład materiałów budowlanych PROMOS, który oferuje szeroki asortyment produktów niezbędnych podczas wykonywania prac budowlanych, remontowych oraz porządkowych (również w ogrodzie). Właściciel gwarantuje konkurencyjne ceny oraz dostępność większości materiałów "od ręki". Co ważne, hurtowania działa całodobowo, dlatego klienci mogą składać zamówienia o dowolnej porze. Oprócz niskich cen, klienci mogą również liczyć na najwyższą jakość oferowanych materiałów, ponieważ właściciel składu współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami, m.in. ARSANIT, KREISEL, MAPEI oraz SCELL IT.

Jakie materiały są dostępne w ofercie małopolskiego składu?

Przedstawiciele firm remontowych oraz montażowych z pewnością znajdą w hurtowni wszystkie narzędzia i materiały, które są niezbędne do zrealizowania projektów budowlanych. Mowa tutaj o produktach z takich kategorii jak:

  • drewno budowlane,
  • dachy,
  • ocieplenie i izolacja,
  • systemy rynnowe,
  • odzież i artykuły BHP,
  • akcesoria malarskie,
  • narzędzia budowlane,
  • tynki i grunty zewnętrzne.

W składzie można znaleźć również elementy architektury ogrodowej, systemy nawadniania czy specjalne narzędzia do pielęgnacji terenów zielonych (m.in. sprzęty do cięcia, narzędzia trzonowe, przedłużacze). 

Dlaczego warto korzystać z oferty jednego sprzedawcy?

W branży budowlanej liczy się przede wszystkim jakość i szybkość wykonywanych prac. Decydując się na złożenie zamówienia w jednym miejscu, przedsiębiorcy mogą sporą zaoszczędzić, a do tego mają pewność, że w określonym terminie otrzymają komplet zakupionych materiałów oraz narzędzi, co pozwoli na sprawne i płynne działanie w pracy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://promos-grupati.pl
Dodano: 2021-03-12
Telefon: 12-251-18-30
Miejscowość: Węgrzce Wielkie
Adres: Kokotów 116a
Kod pocztowy: 32-002

Źródła:
https://promos-grupati.pl/


Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C