Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Firma Handlowa Anna Bukowska

Skup samochodów Kraków


Często zdarza się, że samochody ulegają takim wypadkom, przez które nie jest możliwe ich naprawienie. Wielu właścicieli zastanawia się wówczas, co można zrobić, aby pozbyć się tego samochodu. Część osób decyduje się na to, by oddać go na złom, jednak uzyskane w ten sposób kwoty mogą być bardzo niskie, dlatego należy znaleźć zupełnie inne rozwiązanie. Na szczęście okazuje się, że na rynku istnieją specjalistyczne firmy, które zajmują się odkupowaniem aut, niezależnie od tego, w jakim znajdują się one stanie. 

Sprawdzony skup samochodów w Krakowie oferuje bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu można mieć pewność, że zyska się satysfakcjonującą kwotę. Specjaliści każdorazowo przyjeżdżają na miejsce i dokonują wyceny. Jest to szczególnie przydatne, gdy auto jest unieruchomione i nie ma możliwości poruszania się nim, by dotrzeć do określonego miejsca. To także oszczędność, gdyż w przypadku oddawania auta na złom, należałoby jeszcze zorganizować transport. Dzięki tej firmie nie trzeba się tym martwić, gdyż pracownicy sami odbierają samochód z tego miejsca, w którym się znajduje! 

Co ważne, od razu otrzymuje się gotówkę za samochód, dzięki czemu można ją wykorzystać na poczet zakupu nowego auta. Jeszcze nigdy złomowanie pojazdów nie było tak proste! Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie kasacja-pojazdow.pl, gdzie warto zajrzeć, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej usługi. Wszystko odbywa się w sposób profesjonalny i szybki, co sprawia, że możliwe jest zaoszczędzenie sporej ilości czasu! 

Na miejscu znajduje się licencjonowana stacja demontażu pojazdów, a to sprawia, że auto zostanie rozmontowane w taki sposób, by pochodzące z jego rozbiórki części jak najmniej zagrażały środowisku naturalnemu. Z takiej usługi skorzystało już wielu właścicieli pojazdów, które nie nadawały się do naprawy. Może więc warto samodzielnie przekonać się o tym, że to najlepsze rozwiązanie i dołączyć do szczęśliwego grona klientów? Jeszcze dziś należy skontaktować się z przedstawicielem firmy i uzgodnić termin wyceny i odbioru auta. 









Wystaw opinię firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.kasacja-pojazdow.pl/
Dodano: 2021-03-21
Telefon: 608 871 395
Miejscowość: Czernichów
Adres: Przeginia Narodowa 33
Kod pocztowy: 32-070

Źródła:
http://www.kasacja-pojazdow.pl/skup-samochodow.php



Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C