Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

MBA Sport Sp. z o.o.

Nawierzchnie bezpieczne na place zabaw - mbasport.pl


Pragnąc stworzyć dzieciom piękne i przyjazne miejsce zabaw, gdzie byłyby też bezpieczne, warto zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa ze strony mbasport.pl. Od wielu lat współpracuje ono z samorządami terytorialnymi, urzędami miast i gmin odpowiadających za szkoły i przedszkola, wspólnotami mieszkaniowymi, a także z wieloma klientami prywatnymi, którym zależy na zbudowaniu takiej bezpiecznej przestrzeni. Podejmuje się projektowania i budowy, a na życzenie klienta obejmuje też pieczę nad nimi, zajmując się okresowymi i głównymi kontrolami, a także konserwacją i naprawą.

Firma ta ma w swojej ofercie bezpieczne nawierzchnie na place zabaw amortyzujące upadki i zabezpieczające przed poważnymi urazami. Dostępne są różne grubości płyt, z których tworzy się nawierzchnie na tych placach, a ich dobór zależy od określonej do każdego urządzenia wysokości swobodnego upadku. Na podanej stronie można znaleźć tabelę, która to doskonale obrazuje.

Amortyzujące płyty gumowe, które można nabyć w tej firmie, dostępne są w dwóch rodzajach. Jedna z nich ma warstwę wierzchnią wykonaną z granulatu syntetycznego kauczuku EPDM, który jest barwiony w masie. Dzięki temu produkt nie traci koloru nawet przy intensywnym użytkowaniu czy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Druga, chociaż tańsza, ma wierzch wykonany z granulatu gumowego SBR. Jest to produkt pochodzący z recyklingu, barwiony powierzchniowo, dlatego kolor z czasem może się wycierać. Płyta zachowuje jednak najważniejszą właściwość, czyli amortyzowanie upadku, gdyż tak naprawdę odpowiada za nią warstwa dolna obu produktów.

Oba tworzywa wymagają właściwego przygotowania podłoża i montażu z uwzględnieniem uwag producenta, czyli firmy, która zajmuje się również montażem nawierzchni i urządzeń służących do zabawy. Produkty te uzyskały niezbędne atesty i certyfikaty i są polecane nie tylko na place zabaw, ale także do stref relaksu czy obiektów sportowych. Pragnąc dowiedzieć się więcej na temat samych płyt, czy usług przedsiębiorstwa, wystarczy skontaktować się z jego przedstawicielem, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje ofertę.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://mbasport.pl/
Dodano: 2021-04-21
Telefon: Nadarzyn
Miejscowość: Nadarzyn
Adres: Kwitnąca 10
Kod pocztowy: 05-830

Źródła:
https://mbasport.pl/technologia/bezpieczne-nawierzchnie


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18