Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

Worki HDPE | www.artfol.pl


Woreczki foliowe, reklamówki czy inne elementy wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego są dziś stałym wyposażeniem szuflady z różnościami w każdym domu. Sięgają po nie wszyscy członkowie rodziny, korzystając z nich na zakupach, podczas porządków, mrożenia żywności, porcjowania jedzenia czy też nawet segregując wszelkiego rodzaju śrubki, nakrętki czy inne części w garażowym kąciku majsterkowicza.

Wielofunkcyjność tego rodzaju asortymentu dostrzega od lat firma ARTFOL Sp. z o.o. sp. k. Od początku swojego istnienia prowadzi szeroko zakrojoną działalność produkcyjną, czego efektem są między innymi trwałe, wygodne w użyciu i dostępne w wielu rozmiarach oraz grubości worki HDPE. 

Wspomniany produkt znalazł również swoje zastosowanie w przemyśle, zwłaszcza tym opartym na produkcji. Z powodzeniem służy jako szczelne opakowanie, lub też dodatkowa ochrona wyrobu, skutecznie zabezpieczające zawartość przed zniszczeniem, wypłowieniem, zarysowaniem, czy, jak w przypadku żywności, utratą smaku, chrupkości czy cennych wartości odżywczych.

Wspomniany producent woreczków odpowiada na potrzeby klienta, dostarczając mu asortyment idealnie dopasowany do profilu prowadzonej przez niego działalności. Chętnie podejmie się również wykonania nieszablonowych wzorów i rozmiarów woreczków, przeznaczonych do produkcji towarów o niestandardowych wymiarach. O przygotowanie takiego projektu może poprosić sam klient, przedstawiając pracownikom wizję oraz koncept mającego powstać foliowego opakowania lub też może on dostarczyć do realizatora gotowy projekt, który następnie będzie zrealizowany.

Wykonawca poleca również swoje wyroby branży gastronomicznej, gdzie często korzysta się z worków odpornych na niską (wszelkiego rodzaju mrożonki), jak i wysoką temperaturę (kasze, zupki instant). Gwarantuje, że mrożone z wykorzystaniem dostępnych w ofercie woreczków jedzenie będzie można bezpiecznie przechowywać w zamrażarkach, bez obawy, że tworzywo, z którego są wykonane te opakowania, wpłynie na jakość i smak zamrożonych składników lub gotowych potraw.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.artfol.pl/
Dodano: 2021-04-21
Telefon: 44 646 53 12
Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Adres: ODDZIELNA 14
Kod pocztowy: 97-300

Źródła:
https://www.artfol.pl/worki-foliowe/worki-i-reklamowki-hdpeAutor: Igor Adamski


Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
SANKRA
ul. 91071 Łódź, Ogrodowa 72
Orpaz
ul. Łódź,