Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

AirFresh Sp. z o.o.

Airfresh Artur Piotrowki • Zapachy samochodowe z nadrukiem


Komfort podczas podróży samochodem można uzyskać na wiele sposobów. Wygodne fotele czy osłona kierownicy, zapewniająca delikatny masaż dłoniom w czasie jazdy to tylko niektóre z dostępnych obecnie możliwości. Równie istotny jest także zapach, który unosi się w aucie. 

Dobór odpowiedniego aromatu szczególnie na czas długiej, męczącej drogi jest kluczowy także z uwagi na kwestie bezpieczeństwa. Warto wybrać taki, który nie będzie zbyt intensywny, ale jednocześnie pomoże kierowcy utrzymać właściwą koncentrację, zwłaszcza podczas podróży nocą i tym samym zapobiegnie wypadkowi lub choćby stłuczce.

Delikatny, unoszący się w pojeździe zapach jest także sposobem na skuteczne i długotrwałe zniwelowanie innych, mniej przyjemnych doznań węchowych, których przecież w samochodzie nie brakuje. Pojawiają się nawet wtedy, kiedy pojazd jest regularnie sprzątany, a części ruchome takie jak wycieraczki, tapicerka czy podsufitka prane lub wymieniane. Niemiła woń może pochodzić od paliwa, smarów, klimatyzacji czy też od zapachu jedzenia, które może długo utrzymywać się we wnętrzu auta i irytować zarówno kierowcę, jak  i pasażerów. 

Bardzo atrakcyjną pod kątem dostępnych zapachów oraz kształtów zapachowych zawieszek do aut ofertę można znaleźć na stronie internetowej airfresh.pl. Przedstawia się tam sklep internetowy, którego propozycja z pewnością zainteresuje każdego posiadacza czterech kółek. 

Przeznaczone do sprzedaży zawieszki można nabyć w wersji spersonalizowanej. Dostawca umożliwia złożenie zamówienia na oryginalne zapachy samochodowe z nadrukiem wybranym przez klienta. Może to być logotyp prowadzonej przez niego działalności lub inspirujący cytat, przywołujący miłe wspomnienia. Zakup takiej zawieszki to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Popularną formą jest wtedy wybór treści o bardzo osobistym charakterze, głównie jest to prośba o bezpieczną jazdę lub słowa wsparcia i miłości. To miły drobiazg, który z pewnością znajdzie swoje miejsce w każdym samochodzie i ucieszy osobę, która zostanie nim obdarowana. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://airfresh.pl/
Dodano: 2021-03-28
Telefon: 535140030
Miejscowość: Kielce
Adres: Olszewskiego 36
Kod pocztowy: 25--66

Źródła:
https://airfresh.pl/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Skypack Maszyny Pakujące
ul. 25-416 Kielce, Olszewskiego 36
TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK
ul. 25536 Kielce, Wojewódzka 3
techpro.pl
ul. 25801 Kielce, Krakowska 290