Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Szarpak dla psa - HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Zabawa z psem jest niezwykle istotnym czynnikiem pozwalającym zacieśniać relację między właścicielem a czworonogiem. To także rozrywka i sposób na rozładowanie nadmiaru energii, niezależnie od wieku zwierzaka, rasy czy jego wielkości. Warto więc zadbać o to, by pupil miał dostęp do pluszaków, piłek oraz innych zabawek, które można brać ze sobą na spacery. Tą godną uwagi jest także szarpak tworzony z solidnych materiałów odpornych na przedzieranie czy inne uszkodzenia. Występuje on w kilku wielkościach, a część z nich posiada wygodne uchwyty.

W zależności od producenta szarpaki mogą być miękkie lub twardsze, dlatego bez większego problemu można dobrać model pasujący do preferencji czworonoga. Zabawa przy użyciu takich gadżetów polega na wspólnym przeciąganiu się. Jedną stronę trzyma pies, drugą natomiast jego opiekun. Należy pamiętać o tym, by nie wykonywać gwałtownych ruchów, które mogłyby mu zaszkodzić. Zabawa musi być przyjemnością dla wszystkich. Zabawki te polecane są zwierzakom o wysokim poziomie energii. Przydają się także podczas deszczowych dni, kiedy to z reguły spacery są krótsze niż zazwyczaj.

Co ciekawe, szarpaki wykorzystywane są często w formie nagrody na szkoleniach lub treningach sportowych. To doskonała alternatywa dla przysmaków, która przydaje się pupilom z nadwagą. Firmą sprzedającą tego typu artykuły jest Hubuform. Posiada ona w swojej ofercie modele w różnych rozmiarach, które wyprodukowano z bezpiecznych i przyjemnych w dotyku materiałów. Nie ranią one dziąseł ani nie przyczyniają się do powstawania uszkodzeń w uzębieniu. Ponadto nie chłoną śliny, a część z nich można prać w pralce, co przydaje się wśród osób wykorzystujących je na zewnątrz.

Wiele czworonogów uwielbia zabawę w przeciąganie, dlatego szarpak dla psa może okazać się dobrym pomysłem. Niektóre modele są zakończone piłką, dzięki czemu nadają się do aportowania. Produkty znajdujące się w tym przedsiębiorstwie są wygodne zarówno dla właściciela, jak i pupila. Proponuje ono między innymi modele beżowe przeplatane kolorowymi nitkami.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://hubuform.pl/
Dodano: 2021-04-14
Telefon: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843

Źródła:
https://hubuform.pl/zabawki-dla-psa


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18