Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


CP PARTNER

Listwy fasadowe


Stawiając dom, trzeba pomyśleć nie tylko o odpowiednim wystroju wnętrz. Równie istotna jest elewacja zewnętrzna. Dobrze jest poświęcić nieco czasu także na projekt jej wykończenia i właściwego zabezpieczenia. W końcu to ona będzie stanowić wizytówkę budynku, a jednocześnie powinna być dobrze chroniona przed niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi czy przypadkowym zabrudzeniem lub zniszczeniem.

Dla wielu osób elewacja to zazwyczaj standardowe otynkowanie domu. Czasem wykonuje się je z wykorzystaniem odpowiedniego barwnika, choć standardem jest kolor biały lub jego różne odcienie. Jest to rozwiązanie wybierane przede wszystkim z uwagi na swoją uniwersalność. Dodatkowo ładnie się prezentuje oraz można je dopasować do ciemniejszych elementów, na przykład framug okien czy drzwi. Białe ściany budynku wyglądają elegancko i świeżo, a jest to efekt, który każdy właściciel chciałby osiągnąć.

Coraz więcej osób decyduje się także na dekory zewnętrzne. Można je wykonać z różnych elementów, począwszy od wtopionych w elewację kolorowych szkiełek, poprzez kamienie aż po fragmenty drewniane. Coraz większą popularnością cieszą się wykończenia wykonane ze styropianu. Są to różnego rodzaju listwy fasadowe, obramowania okien i drzwi, czy nawet ozdobne kolumny na ganku czy tarasie. Taka sztukateria styropianowa to doskonały patent, by niskim kosztem przemienić nudną, standardową elewację w fasadę godną mieszkania milionera.

Na rynku od lat działa producent, który specjalizuje się w dostarczaniu efektownych dekorów ze styropianu. To firma CP PARTNER Przedsiębiorstwo Prywatne Cezary Pustelski. Jej pracownicy polecają przygotowaną przez nich ofertę każdemu klientowi, który poszukuje nowatorskich, efektownych, a jednocześnie niedrogich rozwiązań dekoracyjnych do zastosowania w swoim domu prywatnym, firmie, czy obiekcie użytku publicznego. Propozycja, udostępniona na stronie internetowej realizatora, jest bardzo atrakcyjna, dodatkowo obejmuje także wykonawstwo projektu oraz realizację oparte na indywidualnym pomyśle zlecającego.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://cppartner.com
Dodano: 2021-04-14
Telefon: 691 764 212
Miejscowość: Kiekrz
Adres: Polna 15
Kod pocztowy: 62-090

Źródła:
http://cppartner.com/elewacje/listwy-elewacyjne/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22