Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

PROQRES POLAND Sp. z o.o.

Outsourcing produkcji - https://www.proqres.eu/


Nowy klient, który chce złożyć poważne zamówienie na konkretny rodzaj produktu, to olbrzymia szansa rozwojowa oraz marketingowa dla każdego przedsiębiorcy, w szczególności takiego, który stawia dopiero pierwsze kroki w branży. Co jednak w sytuacji, gdy okazuje się, że termin realizacji, jakiego wymaga zlecający, jest za krótki w stosunku do możliwości przerobowych, jakimi dysponuje dana firma? 

Możliwości jest kilka. Można zlecić wykonanie części zlecenia podwykonawcy lub korzystać z gotowych półfabrykatów, co pozwoli zrealizować plan terminowo, ale brak koordynacji całego procesu wytwórczego może wpłynąć w negatywny sposób na jakość gotowego wyrobu, a tym samym wzbudzić niezadowolenie klienta. Drugą opcją jest wykonanie tylko części zamówienia i ustalenie ze zlecającym, że resztę przygotuje się w nieco dalszym terminie, a za taką zwłokę zaproponować obniżkę ceny jednostkowej. Jest to rozwiązanie, które, być może, satysfakcjonuje obie strony, ale także powodujące konkretne straty dla każdej z nich. W przypadku klienta jest to marnotrawstwo czasu na czekanie i związane z tym niedogodności, a dla wykonawcy mniejszy zysk.

Trzecią możliwością jest outsourcing produkcji, czyni skorzystanie z usługi firmy zewnętrznej, która może dostarczyć wymaganą liczbę osób, niezbędną do wspomożenia zatrudnionej kadry, zwiększając tym samym moc przerobową oraz gwarantując terminowe i zgodne z ustaleniami wykonanie zleconego zamówienia. Są to najczęściej pracownicy krótkoterminowi, już zaznajomieni z pracą przy taśmie produkcyjnej, więc przedsiębiorca nie musi martwić się, że będą wymagali długiego i kosztownego okresu wdrożeniowego do nowych obowiązków.

Usługi outsourcingowe świadczy realizator, który ogłasza się na stronie internetowej proqres.eu. To polska firma, która działa na rynku od lat, więc jest doskonale zaznajomiona z potrzebami, jakie generuje właściciel prowadzący w Polsce działalność gospodarczą o profilu produkcyjnym. Pracodawca outsourcingowy zatrudnia i desygnuje do danej pracy zarówno Polaków, jak i osoby innych narodowości, głównie Ukraińców.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.proqres.eu/
Dodano: 2021-05-04
Telefon: 535 880 241
Miejscowość: Łódź
Adres: Aleja T. Kościuszki 23/25/5A
Kod pocztowy: 90-418

Źródła:
https://www.proqres.eu/oferta
https://pl.wikipedia.org/wiki/Outsourcing

Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
SANKRA
ul. 91071 Łódź, Ogrodowa 72
Orpaz
ul. Łódź,