Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Używane Kompresory

Kompresory tłokowe używane


Podstawowym urządzeniem spotykanym niemalże w każdym warsztacie jest kompresor. Ułatwia on zasilanie niektórych narzędzi, pompowanie kół oraz czyszczenie sprzętów. Do najczęściej stosowanych zalicza się kompresory śrubowe sprężające powietrze dzięki obecności dwóch położonych obok siebie śrub. To doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których liczy się prostota obsługi oraz wydajność. Nie bez znaczenia jest także cichsza praca w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku, co przekłada się na komfort użytkowników. Urządzenia dostępne dziś w sklepach nie zużywają dużych ilości energii i występują w wersji olejowej i bezolejowej.

Znajdują one zastosowanie między innymi w branży:

  • spożywczej,
  • motoryzacyjnej,
  • chemicznej,
  • farmaceutycznej.

Niektórzy decydują się też na kompresory tłokowe nieocenione podczas zasilania narzędzi pneumatycznych spotykanych na placach budowy. Sprawdzają się one także w trakcie rozruchu wysokoprężnych silników spalinowych, a na dodatek pomagają sterować pracą hamulców. To absolutna podstawa branży energetycznej, budowlanej i przemysłowej. Duża moc powietrza wytwarzanego przez kompresory daje możliwość wykonywania rozmaitych czynności, takich jak piaskowanie, przedmuchiwanie czy malowanie natryskowe dużych powierzchni.

Modele tłokowe posiadają, jak sugeruje nazwa, niewielkie tłoki montowane w cylindrach. Są one dostępne w internetowym sklepie Używane Kompresory oferującym sprzęty z drugiej ręki w znakomitym stanie technicznym. Wszystkie używane kompresory tłokowe przeszły niezbędne testy potwierdzające ich wydajność i niezawodność, dzięki czemu klienci mają pewność nabycia produktu z najwyższej półki. To ciekawa propozycja dla osób, które nie chcą przepłacać. Sprzęty używane są bowiem znacznie tańsze od ich zupełnie nowych odpowiedników.

Na zainteresowanych czekają także kompresory membranowe poruszające powietrze dzięki obecności tłoka. Jest ono wolne od najmniejszych nawet zanieczyszczeń, ponieważ element ten nie ma bezpośredniego kontaktu z powietrzem. Z tego powodu sprawdzają się szczególnie w zakładach lakierniczych oraz w branży spożywczej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://uzywane-kompresory.pl
Dodano: 2021-05-25
Telefon: 883 252 909
Miejscowość: Dębica
Adres: Drogowców 7
Kod pocztowy: 39-200

Źródła:
https://uzywane-kompresory.pl/kategoria-produktu/kompresory-tlokowe/Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.
ul. 35302 Rzeszów, Litewska 12
gigantsport.pl
ul. 37600 Lubaczów, Rynek 27
ZRR i ZEKiRZ Jeziorek Dziubek
ul. 37126 Medynia Głogowska , Medynia Łańcucka 207