Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


HANNSA PRECISION

Poziome centrum obróbkowe


Aby być konkurencyjnym na rynku w branży obróbki metali, trzeba wykonywać zlecone zadania szybko i precyzyjnie a do tego potrzebne są doskonałej jakości maszyny. Można je nabyć bezpośrednio u producenta ze strony hannsa.pl, który doskonale rozumie, jak ważną inwestycją są takie urządzenia. Dlatego jego specjaliści robią wszystko, aby były one nie tylko wydajne i precyzyjne, ale i trwałe.

Producentem wspomnianych maszyn jest spółka, która wyrosła na gruncie doświadczeń i wiedzy technologicznej grupy YLM. Obecnie jest to firma światowej sławy, której maszyny są sprzedawane na całym świecie. Aby utrzymać status lidera, producent stworzył sieć serwisantów we wszystkich krajach, w których sprzedawane są jego urządzenia. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie, zarówno jeśli chodzi o serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Ponieważ produkowane przez firmę maszyny sprzedawały się świetnie, wprowadzono ją na tajwańską giełdę. 

Wśród wielu oferowanych urządzeń jest również poziome centrum obróbkowe spełniające oczekiwania przedsiębiorców niemal wszystkich branż. Każda z maszyn tego typu jest wyposażona w poziomą oś wrzeciona umożliwiającą szybką i precyzyjną obróbkę metali. Doskonałe materiały użyte do produkcji i starannie przemyślana konstrukcja sprawiają, że sprzęt ten cechuje się też bezawaryjnością i przewidywalnością. Ma on bogate wyposażenie standardowe, w którym na szczególną uwagę zasługują między innymi:

  • system wodnego chłodzenia,
  • automatyczne smarowanie przekładni i prowadnic,
  • instalacja oświetleniowa LED,
  • zaawansowany system odprowadzania wiórów.

To tylko niektóre elementy wyposażenia tych urządzeń, ale spełniające oczekiwania najbardziej wymagających producentów. Są one dostępne w wielu modelach i z różnym wyposażeniem, dlatego uda się dopasować odpowiednie do potrzeb kazdego klienta. Pomogą w tym specjaliści producenta, którzy też chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i po ustaleniu szczegółów dotyczących wyposażenia zaproponują wycenę. Można też zdecydować się na wyposażenie opcjonalne, dające możliwość rozszerzenia funkcji. Będzie to doskonała inwestycja dla zakładów z branży zajmującej się obróbką metali.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.hannsa.pl/
Dodano: 2021-05-31
Telefon: 227220509
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/poziome-centra-obrobkowe/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18