Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Adwokat Maciej Rodacki

Adwokat Maciej Rodacki - Kancelarie adwokackie kraków


Przedsiębiorstwa zatrudniające kilkaset osób mogą sprawdzić ofertę kancelarii prawnej z portalu adwokatrodacki.pl. Adwokat zajmujący się m.in. prawem pracy zapewnia wsparcie pracodawców z różnych branż. Może ono dotyczyć przygotowania wzorów umów, reprezentacji przed sądem pracy lub negocjacji z pracownikami. Podczas spotkania z mecenasem możliwe jest omówienie wszystkich potrzeb i oczekiwań klienta. Kancelaria, rozumiejąc indywidualną specyfikę każdej firmy, jest w stanie przygotować optymalną ofertę współpracy. Oferta dotyczy także możliwości reprezentowania klienta podczas negocjacji. Jest to szczególnie istotny czynnik w przypadku chęci pozyskania nowych kontrahentów.

Bardzo częstym zjawiskiem jest składanie przez pracowników oskarżeń pracodawcy o mobbing. W takich przypadkach konieczna jest dokładna analiza konkretnych sytuacji. Wynika to z faktu, że tego rodzaju procesy mogą w bardzo znaczący sposób wpływać na wizerunek danego przedsiębiorstwa. Prawnik oferuje swoją pomoc na każdym etapie postępowania. Mogą to być negocjacje przedsądowe lub proces sądowy.

Analiza umów pod kątem ich zgodności z obowiązującym w Polsce prawem oraz uwzględniająca interesy klienta jest bardzo istotna. Umożliwia to czerpanie zysków przez przedsiębiorstwo, które reprezentuje prawnik. Dzięki temu możliwa jest długofalowa współpraca. Kancelarie adwokackie w Krakowie zapewniają wysoki standard obsługi. Ma on na celu stworzenie przyjaznej atmosfery współpracy. Wsparcie prawnika możliwe jest także dla osób prywatnych. Klienci decydujący się na skorzystanie z usług adwokata w większości nie zgadzają się z postępowaniem swojego pracodawcy. Do nieporozumień może dojść np. w sytuacjach związanych z opóźnieniem realizacji konkretnego projektu lub wypadku w miejscu pracy. Tylko dokładna weryfikacja dokumentów oraz zeznań świadków pozwala na przyjęcie odpowiedniej strategii podczas procesu przed niezawisłym sądem. Wycena kosztów usługi uwzględnia rzeczywisty czas pracy adwokata na każdym etapie postępowania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://adwokatrodacki.pl/
Dodano: 2021-06-16
Telefon: 693 253 807
Miejscowość: Kraków
Adres: Mogilska 13B
Kod pocztowy: 31--54

Źródła:
https://adwokatrodacki.pl/


Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C