Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Taxi Bagażówka Wiki Warszawa

Transport bagażowy Warszawa


Przewiezienie dobytku do nowego miejsca zamieszkania samochodem osobowym jest trudne, a często wręcz niemożliwe. Tego typu zadanie najlepiej zlecić profesjonalnej firmie takiej jak Bagażówka WIKI. W swoich szeregach ma ona osoby sumienne, które do każdego zlecenia podchodzą w pełni profesjonalnie. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z dostarczonych im usług.

Z ofertą firmy mogą się zapoznać osoby, których przedmiotem zainteresowania jest transport bagażowy w Warszawie. Przetransportuje ona zarówno mniejszy, jak i większy ładunek, w tym np. pojazdy (motocykle i quady), instrumenty muzyczne (fortepiany i pianina), a także antyki i dzieła sztuki. Zajmie się przewiezieniem bagażu klienta z lotniska pod wskazany adres. Mogą się z nią skontaktować osoby, które planują przeprowadzkę do nowego domu lub mieszkania. Zleceniodawca może być pewny, że jego rzeczy trafią na miejsce docelowe w stanie nienaruszonym. Firma odpowiednio zabezpiecza ładunek, by nie doszło do uszkodzenia podczas transportu.

Firma obsługuje nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorstwa. Można ją poprosić o pomoc przy przeprowadzce biura. W ramach prowadzonej działalności zapewnia ona zarówno transport mebli, jak i ich demontaż oraz montaż. Dysponuje flotą pojazdów, których stan techniczny oceniany jest jako bardzo dobry. Dzięki temu firma może zagwarantować terminowe i bezproblemowe wywiązanie się z zadania - klient nie musi obawiać się, że niespodziewana awaria samochodu doprowadzi do opóźnień w transporcie.

Z usług taxi bagażowego mogą skorzystać osoby, które stawiają na wysoką jakość i uczciwość. Firma dokonuje rzetelnej wyceny zlecenia - opracowała własną metodę wyliczania kosztów. Działa ona przede wszystkim na terenie Warszawy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby na prośbę klienta dojechała również pod adres zlokalizowany poza stolicą (na obszarze województwa mazowieckiego). Jej specjalnością są zarówno kursy międzymiastowe, jak i międzynarodowe. Firma pozostaje do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu (24 godziny na dobę).

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.bagazowkawiki.com
Dodano: 2021-06-20
Telefon: +48 537-115-518
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pawińskiego 28
Kod pocztowy: 02-106

Źródła:
https://www.bagazowkawiki.com/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Warszawa

Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18