Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Ratajewski Domy Szkieletowe

Drewniane konstrukcje dachowe - http://wiazary-ratajewski.pl/


Więźba dachowa to bardzo istotny element, który zespala całą konstrukcję budynku, zapobiegając jego rozpadowi. Z uwagi na fakt, że taki drewniany szkielet przyjmuje na siebie olbrzymi ciężar nacisku, a jednocześnie jest narażony na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych, w tym również wilgoci, co ma destrukcyjny wpływ na drewniane części, przy zamawianiu zarówno poszczególnych fragmentów, jak i samej usługi montażowej warto upewnić się, że realizator zlecenia jest w stanie dostarczyć asortyment odpowiedniej jakości. Kluczowe jest przede wszystkim właściwe dobranie rodzaju drewna. Najlepiej nadaje się tutaj sosna lub świerk. Są to odmiany charakteryzujące się dużą wilgotnością oraz twardością, co zapewnia odpowiednią stabilność całej konstrukcji. Należy także sprawdzić, czy każdy legar lub wspornik został pokryty warstwą impregnatu, który ochroni drewno. 

Firmą, która dostarcza drewniane konstrukcje dachowe spełniające powyższe oczekiwania, jest Ratajewski Wiązary Dachowe. To realizator dysponujący doświadczoną kadrą specjalistów, którzy chętnie podejmą współpracę zarówno z deweloperami, jak i klientami prywatnymi. Proponują ofertę przygotowaną z myślą o odbiorcach, którym zależy na czasie oraz jakości i wytrzymałości zastosowanych rozwiązań. Poprzez dotychczas wykonane zamówienia wyrobili sobie markę firmy solidnej, działającej nie tylko jako producent i wykonawca poszczególnych elementów, ale także świadczącej usługi doradcze. Jej pracownicy zapraszają do kontaktu oraz przedstawienia swoich oczekiwań. Są w stanie przygotować personalną propozycję dla każdego klienta, obejmującą jego indywidualne preferencje oraz możliwości techniczne budynku, na którym szkielet dachu ma powstać.

Na stronie wspomnianego wykonawcy można zapoznać się z jego dotychczas przygotowanymi realizacjami. Każda z fotografii pokazuje, że do przeprowadzenia usługi ekipa podeszła z pełnym zaangażowaniem oraz dokładnością. Pracownicy starają się, by wysoka jakość świadczeń stała się ich znakiem rozpoznawczym.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://wiazary-ratajewski.pl/
Dodano: 2021-06-26
Telefon: +48 694 079 562
Miejscowość: Rydzyna
Adres: Poniatowskiego 21
Kod pocztowy: 64-130

Źródła:
http://wiazary-ratajewski.pl/oferta/konstrukcje-dachowe-drewniane


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22