Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Wojar s.c.

Mechaniczne udrażnianie rur


Pełna przepustowość kanalizacji jest kluczowa do właściwego odpływu wody zalegającej po intensywnych deszczach. Zapobiega to zalaniu posesji oraz dróg dojazdowych, zwiększając tym samym bezpieczeństwo mieszkańców. Niestety, z uwagi na mnogość różnego rodzaju śmieci, odpadków czy też celowe działanie człowieka światło kanalizacji jest bardzo często ograniczone, powodując cofnięcie się zawartości rur na zewnątrz i lokalne podtopienia.

Konsekwencją zatkanej rury jest także nieprzyjemny zapach, unoszący się z okolic kratki ściekowej. Jest on mocno wyczuwalny, dławiący, poważnie utrudnia codzienne funkcjonowanie zarówno w biurze, jak i w domu prywatnym. Długotrwałe ignorowanie problemu może mieć katastrofalne skutki. Osadzające się we wnętrzu studzienki kanalizacyjnej odpadki mogą mieć podłoże organiczne. Mogą przyciągać różnego rodzaju szkodniki, które mogą się tam namnożyć, a usunięcie ich będzie dodatkowym utrudnieniem. Inne zagrożenie wynikające z niedrożnej kanalizacji to możliwość wystąpienia epidemii i poważnych problemów ze zdrowiem mieszkańców. 

Aby zapobiec powyższym kłopotom, zaleca się zlecanie okresowej kontroli stanu przepustowości kanalizacji, szczególnie w większych ośrodkach miejskich, gdzie przepływ wody odpływowej, a wraz z nią różnego rodzaju śmieci i nieczystości, jest siłą rzeczy bardzo intensywny, co powoduje zwiększone niebezpieczeństwo powstawania zatorów. 

W Krakowie usługi typu mechaniczne udrażnianie rur poprzedzone weryfikacją miejsca, gdzie światło kanalizacji uległo z różnych przyczyn zwężeniu, przeprowadza firma Wojar s.c. Jej pracownicy podczas wykonywania zleceń korzystają ze specjalistycznego sprzętu monitorującego, co umożliwia szybką lokalizację problemu, a następnie zastosowanie odpowiedniego rozwiązania w celu rozbicia zatoru. W ramach realizowanych świadczeń pracownicy korzystają z wody pod wysokim ciśnieniem, która szybko potrafi uporać się z zalegającymi odpadkami, przepychając je i udrażniając tym samym rurę. Firma zaprasza do skorzystania z proponowanej usługi zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.wojar.net/
Dodano: 2021-07-23
Telefon: 509 620 577
Miejscowość: Kraków
Adres: os. Na Stoku 15
Kod pocztowy: 31-708

Źródła:
http://www.wojar.net/uslugiAutor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C