Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


"JAROSZ TRANSPORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Usługi transportowe


Samodzielna organizacja przewozu towarów jest trudna, a niekiedy też niemożliwa, dlatego wielu  przedsiębiorców korzysta ze wsparcia profesjonalnych firm spedycyjnych. Jedną z nich jest Jarosz Transport. Proponuje ona usługi transportowe w atrakcyjnych cenach, którymi zajmują się specjaliści mający niezbędne kompetencje i doświadczenie. Oferują oni przewóz towarów drogą morską, lotniczą lub lądową i zapewniają dokładne zabezpieczanie wszystkich posiadanych przez klientów ładunków, co powoduje, że ryzyko powstawania zniszczeń jest znikome.

Pracownicy przedsiębiorstwa doskonale znają się na swojej pracy oraz na specyfice poszczególnych towarów. To osoby godne zaufania, komunikatywne oraz dostępne pod telefonem o każdej porze dnia i nocy. Wszystko to sprawia, że błyskawicznie reagują na ewentualne sytuacje awaryjne, które mogą przytrafić się każdemu. Firma dysponuje odpowiednim ubezpieczeniem i posada wszelkie niezbędne licencje, które dają możliwość prowadzenia tego typu działalności. Kieruje ona ofertę zarówno do klientów prowadzących własne działalności, jak i osób prywatnych.

Spedytorzy reprezentujący to przedsiębiorstwo to niejako pośrednicy między dostawcą a odbiorcą poszczególnych produktów, którzy zajmują się:

  • przygotowywaniem towarów do wysyłki,
  • ubezpieczaniem ich,
  • odprawą celną,
  • pomocą w wyborze najlepszych środków transportu,
  • kompletowaniem dokumentów,
  • pomocą w nagłych sytuacjach awaryjnych.

Działania spedycyjne mają kilka etapów. Składa się na nie przede wszystkim odprawa eksportowa, przewóz ładunków do kraju docelowego oraz umieszczenie ich w magazynie lub innym obiekcie.

Współpraca z profesjonalną firmą spedycyjną daje szansę zaoszczędzenia sporych ilości wolnego czasu oraz swoich nerwów. Jej pracownicy zarządzają łańcuchem dostaw zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Jeśli zachodzi taka potrzeba, negocjują możliwe jak najlepsze warunki przewozu towaru w imieniu klientów, dzięki czemu mogą oni zająć się innymi kwestiami. Specjalizują się też w spedycji gałęziowej oraz intermodalnej i gwarantują kompleksowe wsparcie wszystkim zainteresowanym.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jarosztransport.pl/
Dodano: 2021-07-23
Telefon: 603121130
Miejscowość: Białobrzegi
Adres: Żeromskiego 6
Kod pocztowy: 26-800

Źródła:
https://jarosztransport.pl/Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18