Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Balt Credit Sp. z o. o.

https://baltcredit.pl/ • Firmy pozabankowe


Utrata płynności finansowej to sytuacja bardzo niebezpieczna dla każdej firmy, bez względu na jej zasięg, wielkość oraz rodzaj prowadzonej działalności. Brak środków na koncie powoduje lawinowo rosnące kłopoty na wszystkich frontach, od opóźniających się wypłat dla pracowników, poprzez zwlekanie z opłaceniem faktur i rachunków od dostawców, aż po utratę wiarygodności dla banków. 

Szczególnie ten ostatni punkt jest mocno problematyczny dla właściciela firmy. Brak możliwości wzięcia pożyczki przywracającej płynność oraz dalszą możliwość funkcjonowania przedsiębiorstwa powoduje konieczność stopniowego wyprzedawania majątku lub też niemal natychmiastowe cięcia płac, także zwolnienia. Aby nie dopuścić do takiej katastrofy (która w bardzo dużym stopniu ciąży również na wiarygodności danego biznesu w przyszłości oraz niszczy jego wizerunek wśród odbiorców) właściciele muszą szybko znaleźć odpowiednią alternatywę. Pomocną dłoń wyciągają tutaj firmy pozabankowe. Jedną z nich jest realizator, który ogłasza się na stronie internetowej baltcredit.pl.

Wspomniane instytucje są w stanie pomóc przedsiębiorcy uzyskać płynność finansową, oferując mu możliwość wzięcia pożyczki. Zasady jej przydzielania są nieco inne, niż w tradycyjnych bankach i w większości przypadków są ustalane indywidualnie podczas spotkania właściciela danego biznesu i przedstawiciela parabanku. 

Usługi wspomnianego realizatora to nie tylko pomoc w sytuacji, gdy klient biznesowy przestaje być wypłacalny. Z proponowanego wsparcia można również skorzystać, chcąc uregulować zobowiązania wobec ZUS-u, Urzędu Skarbowego czy innych instytucji państwowych, wobec których polski ustawodawca narzucił obowiązek uiszczania odpowiednich odpisów od zysków danego przedsiębiorstwa. Często są to naprawdę spore kwoty, których przedsiębiorca nie zawsze jest w stanie opłacić jednorazowo. Wzięcie pożyczki na ten cel pozwala na zwrócenie instytucji należności wynikającej z oddzielnych przepisów prawa i jednoczesne rozłożenie kwoty na wygodniejsze do spłacenia raty.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://baltcredit.pl/
Dodano: 2021-07-23
Telefon: +48 22 829 91 65
Miejscowość: Warszawa
Adres: Świętokrzyska 18
Kod pocztowy: 00-057

Źródła:
https://baltcredit.pl/pozyczka-pozabankowa-dla-firm/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18