Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Mobilny Market sp. z.o.o.

Membrana dachowa koramic plus


Membrana jest niepozornym elementem konstrukcji dachowej, która z reguły posiada 3 warstwy dające możliwość jednostronnego przepuszczania pary wodnej. Wszystko to sprawia, że skutecznie chroni przed wilgocią pojawiającą się w warstwie ociepleniowej. Produkt ten wydłuża żywotność dachów różnych typów, dzięki czemu nie jest konieczne przeprowadzanie częstych napraw czy wymiana poszczególnych części. Obecność membrany zmniejsza też ryzyko pojawiania się trudnych do usunięcia pleśni oraz grzybów.

Do produkcji takich elementów wykorzystuje się kauczuk syntetyczny oraz różnego rodzaju tworzywa termoplastyczne o wysokiej odporności na pękanie i częste wahania temperatury. To podstawa wielu obiektów prywatnych oraz komercyjnych, takich jak biurowce czy placówki medyczne. Ich stosowanie rekomendowane jest szczególnie w przypadku powierzchni, na których znajduje się blacha trapezowa bądź blachodachówka. Membrany są wodoszczelne i skutecznie odprowadzają wilgoć z warstwy ociepleniowej.

Podczas poszukiwania membran warto zwracać uwagę przede wszystkim na ich jakość, a dopiero później na cenę. Solidne artykuły rekomendowane przez wielu dotychczasowych klientów są do nabycia w przedsiębiorstwie Mobilny Market, w którym zaopatrują się najbardziej wymagające osoby. Firma proponuje produkt, jakim jest membrana dachowa Koramic Plus sprawdzająca się w przypadku pokryć dachowych tworzonych z dachówek ceramicznych lub cementowych. Niektórzy montują ją także pod gonty. Osoby planujące zakup takich produktów powinny wziąć pod uwagę ich gramaturę oraz docelowe miejsce użytkowania.

Stanowią one podstawę ocieplonych dachów, które należy odpowiednio zabezpieczyć przed skroplinami, wiatrem, śniegiem oraz gradem. Warto mieć świadomość, że wilgotne materiały izolacyjne odznaczają się małą skutecznością, dlatego ich posiadacze muszą liczyć się ze zwiększonymi rachunkami za ogrzewanie. Poszczególne modele znajdujące się w asortymencie różnią się od siebie technologią produkcji, stopniem wodoszczelności czy uszlachetniającymi dodatkami.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://mobilnymarket.com.pl/
Dodano: 2021-07-25
Telefon: 12 289-27-60
Miejscowość: Wieliczka
Adres: Jedynaka 3
Kod pocztowy: 32-020

Źródła:
https://mobilnymarket.com.pl/materialy-budowlane-2/dachy-i-akcesoria/folie/membrana-dachowa-koramic-plus-160g/


Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C