Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Ceglana Ściana

Płytki stara cegła


Szukając sposobu na wyróżnienie wnętrza, warto wykorzystać niegdyś popularne materiały. Należą do nich na przykład płytki ze starej cegły, które można zakupić w różnych kolorach, w tym w wersji naturalnej, jasnoszarej, antracytowej, brązowej czy piaskowej. Te oryginalne elementy wykończeniowe sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, retro lub klasycznym. Świetnie pasują do innych materiałów, takich jak drewno, beton czy ceramika.

Cegła odznacza się nie tylko estetyką, ale również doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Jest odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym opadów i skrajnych temperatur. Do tego nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, a także jest niezwykle wytrzymała, jeśli chodzi o ściskanie.

Pod adresem internetowym ceglana-sciana.pl działa sklep specjalizujący się w sprzedaży takich materiałów dekoracyjnych. Klienci mogą zdecydować się na zamówienie próbki oferowanych cegieł, dzięki czemu mają możliwość znalezienia jak najlepszej wersji kolorystycznej. Firma wprowadza do swojej oferty coraz to nowsze propozycje, dlatego warto być na bieżąco z jej katalogiem. W ofercie znajdują się nie tylko klasyczne cegły, ale również narożniki. Są one pozyskiwane z demontażu starych budynków, dlatego każdy z nich ma swoją własną, oryginalną historię. Świetnie nadają się do wykańczania wnętrz w stylu retro. Sprzedawca przeprowadza testy wszystkich swoich produktów, dzięki czemu można być pewnym co do zgodności deklarowanych przez niego parametrów.

Oferowane produkty mogą być wykorzystane do wykończenia wnętrz budynków, a także części znajdujących się na zewnątrz. W ofercie tego sprzedawcy można zakupić również profesjonalne materiały do montażu ceglanych płytek, w tym fugi, impregnaty oraz kleje. Ich skład jest specjalnie skomponowany w ten sposób, aby zapewnić jak najlepszą wytrzymałość na warunki pogodowe, a także zadbać o jak najlepsze przytwierdzenie materiału do podłoża. Oferowane spoiwa są również niezwykle łatwe w samodzielnym użyciu, dlatego można zastosować je do prac remontowych wykonywanych na własną rękę.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ceglana-sciana.pl
Dodano: 2021-08-16
Telefon: +48 730 920 420
Miejscowość: Żyrardów Polska
Adres: Choińskiego 2
Kod pocztowy: 96-300

Źródła:
https://ceglana-sciana.pl/6-stara-cegla-dekoracyjna


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18