Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Frisomat Sp. z o.o.

Hala produkcyjna


Przedsiębiorcy, którzy chcą rozwinąć prowadzoną przez siebie działalność także o produkcję, muszą zadbać o zaadaptowanie na ten cel odpowiedniego pomieszczenia. Niestety, nie zawsze jest to sprawa prosta. Nierzadko w interesującej właściciela firmy okolicy nie ma dostępnych w danym czasie odpowiadających jego potrzebom budowli, bądź te, które istnieją, wymagają znacznych nakładów finansowych. Często są to budynki o starszej konstrukcji, generujące konieczność wymiany instalacji, znacznych wyburzeń lub grodzeń oraz montażu odpowiednich systemów wentylacyjnych. Dopasowanie budynku do potrzeb danej działalności może więc znacząco rozciągnąć się w czasie oraz, co jest także nagminne w takiej sytuacji, przedsiębiorca musi starać się o dodatkowe pozwolenia budowlane. Nie sprzyja to szybkiemu uruchomieniu zaplanowanej linii produkcyjnej, o czym przekonało się do tej pory wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Alternatywą dla kosztownej i czasochłonnej modernizacji już istniejących budynków jest wykup samej działki i postawienie na niej hali odpowiadającej potrzebom przyszłego producenta. Tego typu rozwiązanie jest dostępne w ofercie na stronie internetowej frisomat.pl. Pod podanym linkiem działa firma, której pracownicy od lat dostarczają swoim klientom gotowe, funkcjonalne i tanie rozwiązania.

Jednym z nich jest hala produkcyjna, którą można bez problemu spersonalizować. Dzięki temu powstała konstrukcja będzie idealnie dostosowana pod konkretny zakres działalności, co przełoży się na szybkie rozpoczęcie procesu wytwarzania i osiągnięcie oczekiwanego pułapu realizacji w krótkim czasie od otworzenia produkcji. 

Realizator zadbał, by hala została wykonana z materiałów o dużej wytrzymałości. Najczęściej jest to stalowy szkielet z bocznymi wypełnieniami, gwarantujący ochronę przed niekorzystnymi warunkami z zewnątrz. W nowopowstałej przestrzeni można bez problemu przyłączyć odpowiednie do potrzeb instalacje, w tym klimatyzację, ogrzewanie lub system chłodzenia, w zależności od rodzaju przetwarzanego surowca oraz jego wymagań w zakresie temperatury. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.frisomat.pl/
Dodano: 2021-08-16
Telefon: 22 736 29 00
Miejscowość: Grzędy
Adres: aleja Krakowska 61
Kod pocztowy: 05-555

Źródła:
https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale-przemyslowe/hale-produkcyjne/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18