Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Adwokat Mirosław Dęmski

Pozew o rozwód z zabezpieczeniem alimentów - Adwokat Mirosław Dęmski


Rozwód jest nieraz traumatycznym przeżyciem, wywołującym wiele negatywnych emocji wśród każdej ze stron. Często też podczas rozpraw lub też w trakcie ustalania warunków rozpadu małżeństwa dochodzi do kłótni i sporów, niwelujących spokojne przeprowadzenie całej procedury. W takiej sytuacji niezbędne jest wsparcie adwokata. 

Zarówno mąż, jak i żona powinni postarać się o pomoc kompetentnego jurysty, który zatroszczy się o ich interesy podczas rozprawy rozwodowej. Skorzystanie z usług kancelarii prawnej specjalizującej się w sprawach ustania pożycia małżeńskiego oraz związanych z tym kwestii jest kluczowe szczególnie dla rodzica, który składa pozew o rozwód z zabezpieczeniem alimentów na dzieci lub na siebie. Doświadczony i posiadający wiedzę prawną adwokat jest w stanie wynegocjować realizację świadczeń pieniężnych od współmałżonka, wykorzystując do tego wszystkie dostępne prawnie możliwości, co znacznie zwiększa szanse uzyskania korzystnej decyzji sędziego w tej sprawie. 

Prawnik świadczy również usługi w zakresie reprezentowania swojego klienta podczas negocjacji związanych z ustaleniem takich spraw, jak przyznanie opieki nad dziećmi, kwestiami podziału majątku czy też wypełnianiem innych, wcześniej nałożonych przez sąd wymogów, jak choćby zakazu zbliżania się. Robi to, korzystając z informacji przedstawionych mu przez zlecającego. Poleca się więc przedstawienie prawnikowi wszelkich dokumentów prawnych i decyzji sądu, które mogą mieć wpływ na przebieg i ustalenia procesu rozwodowego.

Powyższy zakres działań to domena Kancelarii Adwokackiej Adwokat Mirosław Dęmski. To grupa kompetentnych prawników, działających zgodnie z obowiązującym prawem i posiadających odpowiednie doświadczenie zawodowe, pozwalające im wspierać klienta i chronić jego interesy podczas całej rozprawy rozwodowej bądź w innych, pobocznych sytuacjach, jak chociażby negocjacje z byłym małżonkiem. Pełna lista realizowanych przez wspomnianych prawników świadczeń jest dostępna na stronie internetowej kancelarii.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://adwokat-augustow.pl/
Dodano: 2021-08-20
Telefon: 697630009
Miejscowość: Augustów
Adres: Wojska Polskiego 6
Kod pocztowy: 16-300

Źródła:
https://adwokat-augustow.pl/produkt/r6-pozew-o-rozwod-zadaniem-alimentow-na-dzieci-z-wnioskiem-o-zabezpieczenie/


Podobne Firmy

LM ROBOTIX
ul. 15674 Białystok, Konwaliowa 7
PPH „GABO” J. Grabowski
ul. 16060 Zwierki, Zwierki 3
Insperio
ul. 16070 Choroszcz, Kolonia Porosły 4