Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


AntyBandyta.pl

Odstraszacz myszy


W okresie jesienno - zimowym w domach, mieszkaniach oraz budynkach gospodarczych bardzo często pojawiają się nieproszeni mali goście. Mowa tutaj oczywiście o gryzoniach, które potrafią niestety uprzykrzyć życie domowników. Myszy, choć niewielkich rozmiarów, mogą spowodować dosyć duże i kosztowne szkody w postaci choćby pogryzionych ubrań, butów, okablowania i zjedzonej żywności, której pozostała część nadaje się już tylko do wyrzucenia. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni?

Profesjonalny odstraszacz myszy

Niektórzy właściciele nieruchomości stosują różnego rodzaju trutki , lepy oraz myszołapki, jednak nie jest to zbyt humanitarne rozwiązanie. Poza tym należy podkreślić, że gryzonie często są na tyle mądre, że unikają tego rodzaju pułapek i przenoszą się do kolejnych pomieszczeń. O ile można tolerować myszy na strychu czy w piwnicy, to chyba nikt nie jest w stanie znieść gryzoni znajdujących się w kuchni, salonie czy sypialni. Zawsze można jednak postawić na nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

W sklepie internetowym AntyBandyta dostępny jest szeroki wybór specjalnych ultradźwiękowych odstraszaczy na myszy oraz szczury. Tego rodzaju urządzenie jest niewielkich rozmiarów i należy je podłączyć do prądu, po czym umieścić w pomieszczeniu, gdzie znajduje się gryzoń. Oczywiście sprzęt ma określony zasięg działania i dlatego w przypadku chęci pozbycia się większej liczby szkodników w jednym czasie, należy zaopatrzyć się w kilka odstraszaczy. Należy podkreślić, że wydawane dźwięki są na tyle drażniące dla myszy, że zwierzęta uciekają od nich jak najdalej. Równocześnie nie powodują im żadnej krzywdy. 

W razie jakichkolwiek problemów z doborem odpowiedniego produktu najlepiej skontaktować się z obsługą sklepu online. Urządzenia posiadają kilka różnych funkcji, m.in. poziomu wydawanych ultradźwięków (w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie oraz domowe zwierzęta) warto ustawić poziom minimum, a w piwnicy, na strychu czy pomieszczeniach gospodarczych można zadziałać maksymalnie na gryzonie.









Wystaw opinię firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.antybandyta.pl/
Dodano: 2021-09-17
Telefon: 236724830
Miejscowość: Ciechanów
Adres: Zygmunta Krasińskiego 32
Kod pocztowy: 06-400

Źródła:
https://www.antybandyta.pl/odstraszacze-myszy-i-szczurow-c-4_49.html


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18