Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Gnatyshyn Shop

Sklep fryzjerski • https://gnatyshyn-shop.pl


W każdym salonie fryzjerskim potrzeba mnóstwo produktów, by możliwe było świadczenie usług. Są to akcesoria takie jak nożyczki i szczotki, sprzęt typu maszynka do strzyżenia, golenia czy suszarki, jak również cała gama kosmetyków. Niezbędne są też oczywiście akcesoria i produkty służące do higieny, na przykład fartuchy, kołnierze czy środki do dezynfekcji. Wszystko, co jest potrzebne w tego rodzaju przybytkach, znaleźć można w ofercie marki Gnatyshyn, prowadzącej sklep fryzjerski w stolicy oraz w internecie. Dzięki odsłonie online z jej oferty mogą korzystać wszyscy właściciele salonów fryzjerskich, niezależnie od tego, w jakim mieście działają. Na pewno zaś warto się na to zdecydować, gdyż firma ma wszystkie produkty świetnej jakości i gwarantuje ich przystępne ceny.

Znakomite akcesoria dla świetnych efektów i wygody pracy

Choć praca fryzjera dla większości wykonujących ją osób jest pasją i daje mnóstwo satysfakcji, nie da się ukryć, że jest to też praca ciężka i spore wyzwanie fizyczne. Warto je sobie ułatwić, sięgając po ergonomiczne akcesoria, na przykład suszarki do włosów o dużej mocy, które są w stanie błyskawicznie wysuszyć nawet grube i gęste pasma. Ogromnie ważna jest też jakość nożyczek - muszą być one nie tylko idealnie ostre, by równo przycinały włosy, a nie łamały ich końcówki. Duże znaczenie ma także ich ergonomia, by były wygodne w użytkowaniu, nie powodowały bólu dłoni i nie przysparzały trudności z wykonywaniem ruchów manipulacyjnych nawet gdy używane są dłuższy czas. Założyciele tego sklepu doskonale o tym wszystkim wiedzą, dlatego mogą zagwarantować klientom, że cokolwiek wybiorą z ich oferty, pozwoli im to wykonywać pracę efektywnie i wygodnie.

Wysokiej jakości kosmetyki

W rozbudowanym asortymencie można też znaleźć szeroką gamę kosmetyków. Stanowią one niezbędne wyposażenie salonów, a ich jakość determinuje jakość całego zabiegu i usług. Sklep proponuje między innymi bezpieczną i trwałą koloryzację, a także preparaty do stylizacji umożliwiające układanie nawet najbardziej fantazyjnych fryzur z gwarancją ich nieprzeciętnej trwałości.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gnatyshyn-shop.pl
Dodano: 2021-09-05
Telefon: 536865806
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kasprzaka 7
Kod pocztowy: 01-211

Źródła:
https://gnatyshyn-shop.pl/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18