Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Onycholiza paznokci leki - PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne


Oddzielanie się płytki paznokci od łożyska, jakkolwiek uciążliwe i mało estetyczne, dla wielu osób nie jest wielkim problemem. Często mówi się o nim w kontekście nierównej "linii uśmiechu", zjawisko to jednak jest czymś znacznie poważniejszym niż tylko defektem kosmetycznym. Jest to właściwie choroba - onycholiza, której leczenie jest trudniejsze niż może się wydawać. Może trwać wiele miesięcy, ale podjęcie go jest konieczne, gdyż oddzielanie się płytki będzie postępować - może doprowadzić do schodzenia paznokcia, a przy tym wygląda fatalnie. Mając takie paznokcie, trudno mówić o zadbanych dłoniach, choć schorzenie to nie jest winą mającej je osoby. Poza tym oddzielaniu się płytki często towarzyszy jej nieestetyczne zgrubienie, więc nie można myśleć o ukryciu tego problemu pod warstwą lakieru.

Trzeba też pamiętać, że miejsca powstałe po oddzieleniu się płytki od łożyska są narażone na dostęp bakterii, co sprzyja infekcjom, a także zakażeniom grzybiczym. Koniecznie więc trzeba działać.

Co można zrobić? Na szczęście nie jest konieczne oczekiwanie na wizytę u dermatologa i wydawanie znacznych środków na środki przepisywane na receptę. Na stronie e-podonails.com można znaleźć leki na onycholizę paznokci, które pozwalają rozprawić się z tym problemem we własnym zakresie - choć na efekty trzeba będzie poczekać, co ma też oczywiście związek z wolnym tempem wzrostu płytek. Środki te nadają się do stosowania na paznokciach u rąk i nóg. Mają formę płynu, więc nakłada się je wygodnie - to ważne, ponieważ kluczem do skuteczności jest systematyczność.

Co istotne, preparaty te wpływają nie tylko na zahamowanie oddzielania się płytki, ale też ją regenerują. Na zjawisko to bowiem dużo bardziej narażone są paznokcie słabe. Ich regeneracja i wzmocnienie są więc także bardzo ważne. Stosując zatem te preparaty, można osiągnąć kilka korzyści jednocześnie i znacznie poprawić wygląd nie tylko samych płytek, ale też całych dłoni czy stóp. Przede wszystkim zaś można ustrzec się groźnych konsekwencji onycholizy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://e-podonails.com/
Dodano: 2021-09-20
Telefon: 505319068
Miejscowość: Łódź
Adres: Chocianowicka 4a
Kod pocztowy: 93-460

Źródła:
https://e-podonails.com/onycholiza-dloni-i-stopAutor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
SANKRA
ul. 91071 Łódź, Ogrodowa 72
Orpaz
ul. Łódź,