Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Bee True

Sklep z miodem


Miód pszczeli jest naturalnym produktem pozyskiwanym ze spadzi lub nektarów kwiatowych. W jego składzie znajduje się przede wszystkim:

  • woda,
  • węglowodany,
  • kwas foliowy,
  • witaminy z grupy B,
  • witamina C,
  • minerały, takie jak magnez, wapń, fosfor, potas, żelazu, cynk i mangan.

Wszystko to sprawia, że wspiera organizm w walce z chorobami, wzmacnia go, chroni przed przeziębieniami oraz wykazuje działanie przeciwzapalne i oczyszczające. Jest rekomendowany chorym na miażdżycę, grypę, zapalenie płuc lub zapalenie jelit, choć przydaje się także osobom z biegunkami, zaparciami i pozostałymi problemami trawiennymi.

Oczywiście na tym właściwości zdrowotne miodów się nie kończą, ponieważ są one nieocenione w przypadku bezsenności oraz silnego stresu, a to za sprawą właściwości uspokajających. Podstawą tych produktów są enzymy wytwarzane przez gruczoły ślinowe pszczół, odznaczające się właściwościami bakteriostatycznymi. Cechują się one działaniem detoksykującym, a ponadto mają wpływ na metabolizm komórkowy.

Miody stanowią bogactwa żelaza, niezbędnego w przypadku osób cierpiących na anemię oraz fruktozy, która odtruwa organizm, dlatego przydaje się osobom uzależnionym od nikotyny lub alkoholu. Artykuły te są wolne od zanieczyszczeń chemicznych, konserwantów czy polepszaczy smaku, dlatego nabywcy mają pewność kupowania produktów najwyższej jakości. Można je dostać w przedsiębiorstwie Bee True. Jest to dobrze zaopatrzony sklep z miodem, który sprzedaje go w szczelnych słoikach o różnej wielkości. Firma proponuje także praktyczne zestawy prezentowe pakowane w estetyczne oraz ekologiczne opakowania.

To, jaki miód wybrać, zależy od indywidualnych preferencji klientów. Niektóre z nich są naprawdę słodkie, a jeszcze inne cechują się delikatną goryczką. Wszystkie z nich z biegiem czasu mogą się krystalizować, a co za tym idzie – przybierać jaśniejszą barwę. Proces ten uzależniony jest przede wszystkim od ilości wody. Produkty dostępne w firmie są stosowane podczas leczenia schorzeń układu krążenia oraz angin. Przyspieszają gojenie się ran i stanowią bogactwo magnezu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://bee-true.pl/
Dodano: 2021-09-14
Telefon:
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Lawinowa 16/6
Kod pocztowy: 85-794

Źródła:
https://bee-true.pl/


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111