Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rodacka

Audyt sklepu internetowego - R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna Rodacka


Dziś coraz więcej przedsiębiorców przenosi sprzedaż do sieci, co oznacza, że powstaje wiele sklepów internetowych. Wszystko to przekłada się na większą konkurencję oraz duże wymagania klientów, którzy zwracają uwagę nie tylko na ofertę produktową, ale i funkcjonalność strony. Niekiedy witryny są nieprzystosowane do przeglądania ich na urządzeniach mobilnych, a na dodatek są mało intuicyjne w obsłudze. Przedsiębiorcy, ze względu na zbyt małą wiedzę, popełniają szereg błędów, przez które są stratni.

Rozwiązaniem tego problemu jest audyt sklepu internetowego, jaki można zlecić specjalistom z R-Legal. Jest to kancelaria zajmująca się przygotowywaniem regulaminów, formularzy odstąpienia od umowy, polityki prywatności oraz niezbędnych klauzuli, takich jak zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Proponowany audyt polega na analizie danego sklepu, dzięki czemu istnieje możliwość wskazania jego mocnych i słabych stron. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą, dlaczego ich sprzedaż od pewnego czasu stoi w miejscu.

Działania specjalistów przyczyniają się do zwiększenia konwersji oraz poprawy wizerunku przedsiębiorstwa. Koncentrują się także na zabezpieczeniach, co jest istotne podczas wykonywania przelewów. Dobrze zaprojektowana strona jest łatwa w obsłudze, czytelna i estetyczna, dzięki czemu internauci odwiedzają ją chętniej. Na audyt można zdecydować się tuż po stworzeniu nowej platformy oraz wtedy, gdy witryna istnieje już od jakiegoś czasu i sprawia wrażenie przestarzałej.

Usługa ta przydaje się także wtedy, gdy przedsiębiorca chce przyjrzeć się stronie pod kątem SEO oraz zwiększyć wyniki finansowe prowadzonej działalności. Czynności przeprowadzane przez profesjonalistów uchronią przed występowaniem częstych awarii witryny, co mogłoby zniechęcić klientów do ponownych zakupów. Specjaliści przyglądają się między innymi strukturze całej strony www oraz szybkości jej ładowania na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Porównują ją z witrynami firm konkurencyjnych, wyciągają odpowiednie wnioski, a następnie sugerują wdrożenie najlepszych działań.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://r-legal.pl
Dodano: 2021-10-01
Telefon: 516 160 748
Miejscowość: Kraków
Adres: Mogilska 13b
Kod pocztowy: 31-542

Źródła:
https://r-legal.pl/oferta/prawo-w-ecommerce/


Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C