Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Szyciewdomu.pl

Centymetr krawiecki | Szyciewdomu.pl


Sklep internetowy ze strony szyciewdomu.pl ma do zaoferowania sprzęt do szycia, obrębiania i haftowania dla każdego i na każdą kieszeń. Można tu znaleźć maszyny do szycia pochodzące od polskich i zagranicznych producentów, wśród których są tak znane marki, jak Łucznik, Singer czy Brother. Przedsiębiorstwo to ma w ofercie proste maszyny dla osób początkujących lub szyjących okazjonalnie i zaawansowany sprzęt dla profesjonalistów i firm krawieckich.

W asortymencie dostępne są też:

  • owerloki,
  • hafciarki,
  • maszyno-hafciarki,
  • maszyny przemysłowe,
  • plotery tnące

dostępne w różnych wersjach. Asortyment jest niezwykle bogaty, dlatego mając problemy z wyborem, można się zwrócić do personelu sklepu, który doskonale zna się na sprzedawanym sprzęcie i potrafi doradzić najlepszy wybór dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Osobom dopiero zaczynającym przygodę z szyciem może zaproponować niedrogie, ale doskonale wyposażone maszyny takie jak Łucznik Mini +, Janome Juno, Brother BQ25 czy na przykład bardziej zaawansowaną komputerową maszynę do szycia Husqvarna Viking Sapphire 930.

Ostatnie z urządzeń ma aż 5-letnią gwarancję i jest to super nowoczesny sprzęt, sterowany komputerowo dobierający automatycznie najlepsze parametry szycia. Również profesjonaliści znajdą tutaj doskonałej jakości maszyny o różnym stopniu zaawansowania i ciekawym wyposażeniu. Są one w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nie może również zabraknąć akcesoriów niezbędnych przy tworzeniu odzieży, szyciu firan czy innych tekstyliów.Można tu znaleźć:

  • obcinacz do nitek,
  • centymetr krawiecki,
  • dobre ostre nożyczki,
  • igły do maszyny i szpilki.

Asortyment obejmuje też rozmaite nici do szycia i haftowania oraz części do maszyn i urządzeń. Wszystkie te produkty pochodzą od najlepszych producentów. W ofercie są także zestawy akcesoriów krawieckich w bardzo atrakcyjnych cenach. W ich skład wchodzą między innymi nożyczki krawieckie, szpilki na krążku, olej wazelinowy, wosk, obcinaczka do nitek, centymetr, 5 plastikowych szpulek i igły. Robiąc tutaj zakupy, można mieć pewność, że wszystkie zakupione przedmioty trafią do klienta w najkrótszym możliwym czasie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.szyciewdomu.pl
Dodano: 2021-09-24
Telefon: 798 501 160
Miejscowość: Wołomin
Adres: Aleja Niepodległości 54a
Kod pocztowy: 05-200

Źródła:
https://www.szyciewdomu.pl/pl/p/Centymetr-krawiecki-metr-miarka-150cm/1129


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18