Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

Ogrzewanie podjazdu | AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO


Osoby chcące nabyć najwyższej klasy, wydajne oraz trwałe elektryczne systemy grzewcze powinny zapoznać się z ofertą firmy Automatik Elektrociepło. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą, która obejmuje:

  • ogrzewanie podłogowe akumulacyjne,

  • elektryczne piece C.O.,

  • rekuperatory,

  • sprzęt przeznaczony do ogrzewania wody (bojlery, podgrzewacze przepływowe, pompy ciepła do cwu),

  • promienniki podczerwieni,

  • maty oraz przewody grzewcze,

  • specjale ogrzewanie dostosowane do kościołów (grzałki podławkowe, ogrzewanie nawiewowe, piece akumulacyjne).

Ponadto w sprzedaży znajduje się wyjątkowo praktyczne ogrzewanie podjazdu, które zapobiega tworzeniu się warstwy lodu czy śniegu. Oczywiście urządzenie można także zamontować na dachu i w ten sposób uniemożliwić zamarzanie wody w rynnach, rurach spustowych, formowanie się sopli czy powstawanie nieestetycznych zacieków na elewacji. Warto dodać, że przewody są pokryte specjalną powłoką chroniącą je przed promieniowaniem ultrafioletowym, więc ostre słońce ich nie uszkodzi. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla właścicieli domów, ale i biurowców, hoteli czy obiektów handlowo-usługowych. W ofercie znajdują się różne modele, więc każdy bez problemu wybierze urządzenie spełniające wszystkie wymagania. Poza tym wysoko wykwalifikowani fachowcy mogą przygotować projekt całej instalacji na podstawie informacji dostarczonych przez zleceniodawcę, dostosowany do jego możliwości finansowych. Warto dodać, że firma oferuje również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, co zapewne zainteresuje wielu inwestorów.

Wśród polecanych produktów znajduje się specjalistyczna instalacja na bębnie, która jest dopasowywana przez instalatora do długości dachu lub innego wyznaczonego przez klienta miejsca. System posiada zakończenie samoregulujące i jest połączony z przewodem zasilającym. Poza tym konsumenci mogą zakupić niedrogi, gotowy zestaw do samodzielnego montażu, który można umieścić na końcówkach rynien lub w rurach spustowych, które wymagają ogrzania. System nie ma regulatora temperatury i należy go włączyć w czasie intensywnych opadów śniegu.

Skorzystanie z oferty tego renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://elektrocieplo.pl/
Dodano: 2021-10-07
Telefon: 601 862 788
Miejscowość: Toruń
Adres: Legionów 16
Kod pocztowy: 87-100

Źródła:
https://elektrocieplo.pl/art/292/ochrona-przed-sniegiem-i-lodem-elektra.html


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
ul. 85010 Bydgoszcz, Dworcowa 100
Zwiedzaj Toruń
ul. 87100 Toruń, Bażyńskich 8
Amber Store
ul. 82200 Malbork, Główna 16