Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


JiMwent PHU

Czy wentylacja nawiewno-wywiewna to dobry wybór?


System wentylacyjny to jeden z najważniejszych elementów konstrukcji budynku. Poza przygotowaniem kanałów do odprowadzania zużytego oraz transportowania świeżego powietrza należy pamiętać również o doborze odpowiedniego urządzenia. Sklep internetowy wentylator24.com.pl oferuje szeroki wybór porządnych wentylatorów w atrakcyjnych cenach.

Wentylacja nawiewno-wywiewna to świetna opcja dla przedsiębiorców prowadzących zakłady czy fabryki przemysłowe, w których wymiana powietrza jest utrudniona i standardowy system nawiewny lub wywiewny nie wystarcza. Urządzenie pozwala na kontrolowanie dostępu świeżego powietrza i szybkie odprowadzanie zużytego. Ponadto wyposażenie artykułu w regulator ilości obrotów może pomóc w przypadku intensywnej pracy w zakładzie.

System składa się z dwóch wentylatorów (nawiewnego oraz wyciągowego) oraz specjalnego sprzętu do czerpania powietrza. Warto zaznaczyć, że przewody powinny wychodzić na zewnątrz w miejscu, w którym nie występują żadne zanieczyszczenia, pyły. Proponowane produkty są wydajne, energooszczędne oraz trwałe, wyprodukowane z wysokogatunkowych tworzyw. Z pewnością będą służyć właścicielowi przez długi czas.

W asortymencie sklepu znajdują się także wentylatory kominowe, suszarnicze, ścienne (przeciwwybuchowe, rewersyjne, standardowe). Poszczególne modele występują w rozmaitych rozmiarach i mają różną moc. Klienci mogą dokupić również akcesoria, między innymi żaluzje, falowniki, termostaty, mieszacze powietrza, wirniki osiowe czy zabezpieczenia termiczne.

Każdy, kto chce mieć pewność, że otrzyma towar zgodny z opisem, powinien skorzystać z oferty tego sklepu internetowego. Firma szybko realizuje zamówienia i gwarantuje profesjonalne doradztwo.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wentylator24.com.pl
Dodano: 2021-10-30
Telefon: 609293502
Miejscowość: Poznań
Adres: Olsztyńska 10
Kod pocztowy: 60-416

Źródła:
https://wentylator24.com.pl/Wentylacja-nawiewno-wywiewna


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22