Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


HS MEDICAL POLAND

Kurs AED pod okiem profesjonalistów


Urządzeniem medycznym używanym do przeprowadzania defibrylacji serca jest defibrylator. Odznacza się on nieskomplikowaną budową, na którą składają się dwie elektrody przyklejane do klatki piersiowej poszkodowanego oraz jednostka centralna. Wykorzystywanie takich sprzętów zmniejsza ryzyko występowania migotania komór i innych groźnych sytuacji Znajdują one zastosowanie wśród ratowników i pozostałych pracowników medycznych podczas reanimacji. Jej celem jest przywrócenie funkcji życiowych oraz właściwego krążenia. Warto mieć świadomość, że utrata świadomości i ustanie czynności serca połączone z bezdechem, mogą prowadzić do nieodwracalnych zmian zachodzących w mózgu.

Używanie defibrylatorów wymaga wiedzy, którą można nabyć poprzez uczestnictwo w zajęciach organizowanych w HS Medical. Jest to firma współpracująca z ponad 150 ratownikami na terenie Polski. Oferuje ona kurs AED dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wykonywanej pracy. Znajomość obsługi defibrylatorów może ocalić wiele istnień, dlatego zapisanie się na zajęcia prowadzone pod okiem profesjonalistów będzie dobrym pomysłem. Składają się one nie tylko z części teoretycznej, ale i praktycznej. Innymi słowy, ratownicy są wyposażani w fantomy oraz niezbędny sprzęt.

Dzięki błyskawicznie przeprowadzonej akcji resuscytacyjnej prawdopodobieństwo przeżycia poszkodowanego w znacznym stopniu wzrasta. Defibrylatory są nieocenione wśród osób z zaburzoną pracą serca, ponieważ analizują jego stan, a następnie dostarczają energii o odpowiedniej mocy. Urządzenia te występują w wersji jedno- i dwufazowej, a różnią się od siebie funkcjami, wielkością i wyglądem. Wszystkie z nich posiadają jednostkę centralną i wyżej wspomniane elektrody.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://hsmedical.pl/
Dodano: 2021-10-22
Telefon: 786 86 80 32
Miejscowość: Tychy
Adres: Fabryczna 45
Kod pocztowy: 43-100

Źródła:
https://hsmedical.pl/szkolenia-z-uzycia-aed


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12