Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Autokasacja U Jacka

Skup samochodów powypadkowych dla firm i osób prywatnych


Sposobów na pozbycie się starego i zniszczonego auta jest kilka. Niektórzy oddają je na złomowisko, a jeszcze inni podejmują próby sprzedaży na własną rękę. Największym zainteresowaniem cieszą się pojazdy dość nowe, które nie noszą licznych śladów użytkowania. Wówczas ich posiadacze mogą wystawiać je w wysokich cenach, dzięki czemu nie są stratni. O wiele większy problem mają właściciele aut powypadkowych, starych lub zalanych. To właśnie między innymi z myślą o nich powstało przedsiębiorstwo Autokasacja u Jacka. Jest to skup samochodów powypadkowych zapewniający przejrzyste warunki współpracy.

Kieruje on ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców chcących wymienić starą flotę na nową. To opłacalna alternatywa dla komisów, które każdorazowo pobierają prowizję, a na dodatek nie zapewniają gotówki od ręki. Skup odciążą klientów z różnego rodzaju formalności dotyczących pozbycia się pojazdu, co jest bardzo wygodne. W praktyce oznacza to, że jego przedstawiciele przygotowują dokumenty, a wszystko to podczas jednego spotkania. Jest to główny powód, dla którego z podobnych usług korzystają osoby chcące kupić kolejny pojazd w niedalekiej przyszłości.

Sprzedaż w skupie dzieli się na kilka etapów, a jednym z nich jest skontaktowanie się z jego przedstawicielami. Można to zrobić internetowo lub telefonicznie. Zajmują się oni bezpłatną wyceną samochodu i proponują stawkę satysfakcjonującą dla każdej ze stron. Osoby zainteresowane takimi usługami powinny posiadać jedynie dokument potwierdzający ich tożsamość oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Podczas oględzin specjaliści przyglądają się między innymi uszkodzeniom lakieru, tapicerce oraz stopniu zniszczenia poszczególnych części.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://auta-skup.com/
Dodano: 2021-10-24
Telefon: 660 185 232
Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6
Kod pocztowy: 87-700

Źródła:
https://auta-skup.com/skup-aut/


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
ul. 85010 Bydgoszcz, Dworcowa 100
Zwiedzaj Toruń
ul. 87100 Toruń, Bażyńskich 8
Amber Store
ul. 82200 Malbork, Główna 16