Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Baltic- Trade Paliwa

Stacje benzynowe w Gdyni - korzyści wynikające z hurtowego zakupu paliwa


Przedsiębiorcy, których podstawą działalności jest wykorzystywanie floty pojazdów, decydują się często na zakup paliwa w hurtowych ilościach. I nic dziwnego, ponieważ rozwiązanie to wiąże się z korzyściami finansowymi, co sprawia, że nabywcy nie przepłacają. Otrzymują oni dostęp do wysokojakościowego paliwa mającego niezbędne atesty oraz certyfikaty. Profesjonalne hurtownie dbają o zadowolenie klientów, dlatego zapewniają im uczciwe warunki oraz kompleksowe usługi. Składa się na nie sprzedaż paliwa, transport w wyznaczone miejsce oraz rozładunek, dzięki czemu klienci nie zaprzątają swojej głowy kwestiami logistycznymi.

Nawiązywanie takiej współpracy jest opłacalne pod kątem ekonomicznym. Paliwo jest bowiem dostarczane jednorazowo, co oznacza, że klient płaci wyłącznie za jeden transport, przykładowo raz w miesiącu. Z reguły na dostawy nie trzeba długo czekać, dlatego ryzyko pojawiania się przestojów w przedsiębiorstwie jest bliskie zeru. Co warte podkreślenia, wiele hurtowni daje także możliwość odbioru własnego. W tym przypadku podstawą jest odpowiedni środek transportu, który zapewni bezpieczeństwo podczas przewozu paliwa z punktu A do punktu B. Klienci wybierają spośród:

  • olejów napędowych,
  • benzyny,
  • nafty,
  • paliw syntetycznych.

Informacje na temat funkcjonowania hurtowni zaprezentowano na internetowej stronie baltictrade.com.pl. Jej założycielem jest firma zapewniająca szeroki wybór paliw doskonałej jakości. Od lat zaopatruje ona stacje benzynowe w Gdyni oraz przedsiębiorców z różnych branż. Proponuje długofalową współpracę, która jest opłacalna ze względów finansowych. Zainteresowani mają zapewnioną profesjonalną obsługę wykwalifikowanego personelu oraz atrakcyjne upusty cenowe.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://baltictrade.com.pl
Dodano: 2021-11-07
Telefon: 587430091
Miejscowość: Tuchom
Adres: Gdyńska 38
Kod pocztowy: 80-209

Źródła:
https://baltictrade.com.pl/


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111