Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Firma Remontowa Wojciech Gośliński

Remont mieszkania pod klucz - Poznań i okolice


Niektórzy właściciele mieszkań czy domów zakupionych na rynku wtórnym decydują się na samodzielny remont wnętrz, co niestety wymaga sporej ilości pracy i czasu. Ponadto większość prac montażowych wymaga odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, dlatego w wielu sytuacjach właściciele decydują się jednak na wsparcie w postaci współpracy z firmą remontową. Dobrze, aby wybrać sprawdzoną markę, która działa kompleksowo, dzięki czemu nie trzeba będzie szukać kilku różnych fachowców. Mieszkańcy Poznania chcący wyremontować mieszkanie pod klucz powinni zainteresować się ofertą proponowaną przez firmę remontową - Wojciech Goślinski. 

Kompleksowa oferta remontowa

Marka działa w branży od lat i zatrudnia doświadczonych fachowców, w tym m.in. projektantów wnętrz, płytkarzy, tynkarzy oraz elektryków i hydraulików. Co więcej, właściciel firmy współpracuje z lokalnymi stolarzami, co pozwala zaoferować klientowi jeszcze większy zakres usług (m.in. wykonanie zabudowy kuchennej czy szafy wnękowej). Na firmowej stronie udostępniono wiele przykładowych realizacji oraz inspiracji, a także referencje dotychczasowych klientów. Ponadto na firmowym blogu można znaleźć bezpłatne porady na temat doboru odpowiednich materiałów wykończeniowych. Pracownicy wykorzystują nowoczesne urządzenia i popularne techniki wykańczania wnętrz. Firma wykonuje takie prace jak m.in. malowanie, szpachlowanie, płytkowanie oraz montaż instalacji elektrycznych, hydraulicznych, CO i gazowych.

Na terenie Poznania i okolic pracownicy mogą dokonać bezpłatnej wyceny i przygotować niezobowiązującą ofertę dla właścicieli mieszkań czy domów. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy remontowej za pośrednictwem specjalnego formularza online. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.abartremonty.pl/
Dodano: 2021-11-02
Telefon: 691 051 308
Miejscowość: Poznań
Adres: Kochanowskiego 22
Kod pocztowy: 60-846

Źródła:
https://www.abartremonty.pl/zakres-uslug/wykonczenia-mieszkan-pod-klucz/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22