Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Usługi Transportowe Krzysztof Byczkowski

Przeprowadzka biura w Warszawie - jaką firmę wybrać?


Zmiana dotychczasowej siedziby przedsiębiorstwa niesie ze sobą wiele problemów natury organizacyjno-logistycznej. Należy dokonać nie tylko zmian adresu firmy w dokumentach rejestracyjnych (REGON, NIP, KRS itp.), powiadomić bank, urzędy administracji publicznej, operatorów teleinformatycznych, swoich kontrahentów i dostawców, a przede wszystkim przewieźć cały sprzęt biurowy, magazynowy, produkcyjny itp.

Taka operacja musi zostać dobrze zaplanowana, a co najważniejsze szybko i sprawnie wykonana, tak aby nie zakłócić ciągłości w działalności gospodarczej. W przypadku małych i niewielkich przedmiotów można to zrobić we własnym zakresie. Natomiast opróżnienie lokalu z większych rzeczy (dużych i gabarytowych mebli, lodówek, wykładzin podłogowych, szaf, sejfów i kas pancernych itp.) przewóz może już nastręczać sporo problemów. W jego rozwiązaniu z pomocą przychodzą usługi transportowo-załadunkowe świadczone przez specjalistyczne firmy.

Profesjonalna przeprowadzka biura na terenie Warszawy to specjalność przedsiębiorstwa Usługi Transportowe Krzysztof Byczkowski, które od wielu lat oferuje swoją fachową pomoc organizacjom gospodarczym, instytucjom non-profit oraz innym podmiotom działającym w stolicy. Zróżnicowana pojemność ładunkowa środków transportowych gwarantuje sprawny i bezpieczny przewóz:

  • biurek, szafek, regałów, foteli,
  • komputerów, monitorów,
  • wielofunkcyjnych urządzeń  biurowych,
  • pozostałych artykułów.

Wykwalifikowani pracownicy profesjonalnie zabezpieczą przewożone towary specjalną folią, paletami, pasami transportowymi, kartonami czy solidnymi pojemnikami i skrzyniami. To, co odróżnia tę warszawską firmę przeprowadzkową na lokalnym rynku to:

  • wysoka jakość świadczonych usług,
  • rzetelność, skuteczność i sprawność w działaniu,
  • profesjonalizm i fachowość zatrudnionych pracowników,
  • kompleksowość (demontaż i montaż mebli, załadunek, przewóz i wyładunek we wskazanym miejscu),
  • elastyczność realizacji zleceń,
  • atrakcyjny cennik.

Firma obsługuje podmioty z różnych sektorów, gałęzi i branż gospodarki narodowej.  Oferta usług przeprowadzkowych jest również skierowana do osób indywidualnych, które mogą jej zlecić przewóz wyposażenia mieszkania w inne miejsce.  Planując zatem przeprowadzkę oraz przewóz różnych rzeczy na terenie stolicy warto skorzystać z profesjonalnych usług tego przedsiębiorstwa.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://u-transportowe.net.pl
Dodano: 2021-11-17
Telefon: 502 206 745
Miejscowość: Stara Miłosna
Adres: Fabryczna 4
Kod pocztowy: 05-077

Źródła:
https://u-transportowe.net.pl/przeprowadzki-warszawa/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18