Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


CleverAgency Przemysław Korszeń

Jak wygląda prowadzenie firmowego Facebooka?


Firma chcąca zaistnieć w sieci powinna zacząć swoją działalność od założenia fanpage'a w mediach społecznościowych. Obecnie jest to jedno z najważniejszych narzędzi do komunikacji z Internautami. Żeby reklama  przynosiła oczekiwane rezultaty, warto powierzyć kampanię ekspertom. Należy do nich agencja Clever Agency, która ma wieloletnie doświadczenie w marketingu w sieci. Jej główną specjalizacją jest prowadzenie firmowego Facebooka dla firm z różnych branż.

Współpraca z klientem zaczyna się od stworzenia strategii, która jest dostosowana do profilu działalności firmy, a także jej odbiorców. Kolejny krok to  opracowanie serii wpisów, które mogą potencjalnie zainteresować użytkowników sieci. Każdy post składa się z angażujących treści oraz dopasowanej grafiki. Prowadzenie konta na największym portalu społecznościowym polega również na aktywnym pozyskiwaniu osób, które są rzeczywiście zainteresowane daną ofertą. W tym celu prowadzi się dyskusje z fanami, organizuje konkursy oraz analizuje ruch na stronie. Klient może powierzyć firmie również prowadzenie sklepu internetowego na Facebooku.

Agencja oferuje trzy pakiety, w skład których wchodzą różne usługi. W wersji rozszerzonej dodatkowo prowadzone jest konto na Instagramie, natomiast w najbardziej rozbudowanej opcji znajduje się reklama w wyszukiwarce oraz aktywne tworzenie kanału na YouTubie. Przedsiębiorstwo korzysta z kilkudziesięciu narzędzi marketingowych, które pozwalają zbadać skuteczność prowadzonych działań. W ofercie znajduje się prowadzenie kampanii promocyjnych w języku angielskim. Każdy klient może liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.cleveragency.pl/
Dodano: 2021-11-09
Telefon: 731 987 000
Miejscowość: Poznań
Adres: Karpia 21a
Kod pocztowy: 61-619

Źródła:
https://www.cleveragency.pl/facebook


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22