Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


OCEAN ZDROWIA

Sklep internetowy ze sprzętem ortopedycznym


Gabinety rehabilitacyjne najczęściej odwiedzają pacjenci po urazach, którzy mają nadzieję powrócić do sprawności. By jednak tak się stało, trzeba im zapewnić odpowiednie warunki, w tym sprzęt umożliwiający rozmaite ćwiczenia. Pragnąc dobrze wyposażyć gabinet fizjoterapii, wystarczy zapoznać się z ofertą sklepu internetowego, którego właściciele zadbali, aby można w nim było znaleźć nie tylko meble, ale także odpowiednie urządzenia do ćwiczeń np. kręgosłupa czy kończyn. Sklep sprzedaje sprzęt ortopedyczny pochodzący od renomowanych producentów, cechujący się wysoką jakością wykonania i doborem doskonałych materiałów, dzięki czemu posłuży wiele lat.

W asortymencie dostępne są między innymi stoły manualne, hydrauliczne i elektryczne, wykonane z niezwykłą starannością, które można z łatwością dostosować do rodzaju wykonywanych zabiegów są one wygodne w użytkowaniu i dostępne w bogatej ofercie cenowej, dlatego każdy nabywca z pewnością znajdzie taki produkt, który dopasowany będzie do planowanego budżetu. Fizjoterapeuci, odwiedzający swoich pacjentów w domach, zainteresują się przenośnymi stołami do masażu i rehabilitacji. Cechują się one lekkością i doskonałą jakością wykonania.

Asortyment obejmuje także rotory rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych wykorzystywane u pacjentów z niedowładem kończyn, po urazach lub udarach mózgu. Jest to sprzęt niedużych rozmiarów, który może być wykorzystywany nie tylko w gabinetach rehabilitacji, ale także w warunkach domowych. Na wirtualnych półkach dostępne są także:

  • balkoniki,
  • podpórki,
  • siedziska ortopedyczne stabilizujące głowę,
  • laski,
  • kule pachowe i łokciowe,

a także wiele modeli wózków inwalidzkich manualnych i elektrycznych.

Zasoby sklepu Ocean Zdrowia są tak bogate, że trudno wymienić wszystkie produkty. Z pewnością jednak każdy klient znajdzie tutaj artykuł, którego potrzebuje. Wystarczy tylko przejrzeć kategorie, którymi jest się zainteresowanym. Towar wysyłany jest w ciągu 2 dni, ale jeżeli ma być dostarczony bezpośrednio od producenta, może to być 30 dni.

Właściciele sklepu nieustannie poszerzają swoją wiedzę z zakresu innowacyjnych metod stosowanych w rehabilitacji. Interesują się sprzętem wykorzystywanym w tych metodach i włączają go do swojego asortymentu. Dlatego w 2018 roku sklep otrzymał certyfikat i miano Innowacyjnej Firmy. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ocean-zdrowia.pl/
Dodano: 2021-11-09
Telefon: 732777727
Miejscowość: Myszków
Adres: Strażacka 35
Kod pocztowy: 42-300

Źródła:
https://ocean-zdrowia.pl/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12