Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Klinika dla młodzieży Oaza

Skutki uboczne po narkotykach - co warto wiedzieć?


Oferta dostępna na stronie internetowej terapiemlodziezy-oaza.pl skierowana jest do rodziców, których dzieci sięgają po substancje psychoaktywne. Tego typu środki przyczyniają się do zmiany zachowania młodego człowieka, działają pobudzająco, wprowadzają w euforię. Wiele z nich powoduje wystąpienie halucynacji, omamów wzrokowo- słuchowych. 

Stosowanie narkotyków i dopalaczy jest bardzo niebezpieczne, stanowi zagrożenie dla zdrowia oraz psychiki. Środki odurzające uzależniają fizyczne i psychiczne. W ośrodku pracują doświadczeni psychologowie i terapeuci, którzy pomagają pacjentom w różnym wieku. Dzięki ich wsparciu młodym ludziom zdecydowanie łatwiej jest wyjść z nałogu. Środki odurzające sprawiają, że osoby uzależnione izolują się od bliskich, są agresywne, zmagają się z napadami paniki oraz obniżeniem nastroju. Można u nich zauważyć rozszerzone lub związane źrenice, a także przekrwione oczy. Najczęstsze skutki uboczne po narkotykach to zmiany ciśnienia tętniczego krwi, zaburzenia pracy serca, wzmożona potliwość, napady drgawkowe, stany lękowe, utrata świadomości. Objawy te mogą świadczyć o zatruciu substancjami psychoaktywnymi, które stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia, może spowodować zatrzymanie oddechu i akcji serca.

Środki odurzające mogą działać pobudzająco, uspokajająco lub halucynogennie. Placówka oferuje profesjonalne leczenie różnych uzależnień. Panuje tu przyjazna atmosfera, pacjenci są traktowani z szacunkiem. Program terapeutyczny dostosowuje się do każdego podopiecznego, dzięki czemu leczenie przynosi doskonale rezultaty. W ośrodku stosowany jest detoks i psychoterapia, które pomagają pacjentom uwolnić się od uzależnienia, sprawiają, że łatwiej im zachować abstynencję.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/
Dodano: 2021-12-01
Telefon: 725 18 70 70
Miejscowość: Choceń
Adres: Ługowiska 1
Kod pocztowy: 87-850

Źródła:
https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/skutki-zazywania-dopalaczy


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
ul. 85010 Bydgoszcz, Dworcowa 100
Zwiedzaj Toruń
ul. 87100 Toruń, Bażyńskich 8
Amber Store
ul. 82200 Malbork, Główna 16