Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

Jak wygląda praca w Grupie Tense?


Portal internetowy praca.pl to najlepsze źródło informacji dla wszystkich osób, które pragną znaleźć wymarzoną pracę. Z tej strony mogą korzystać zarówno użytkownicy, którzy obecnie nie mają pracy i rozglądają się za czymś, co pomoże im rozwijać własny potencjał, jak i dla osób planujących zmianę swojej obecnej pracy. Jedną z propozycji na wskazanej stronie internetowej jest propozycja w przedsiębiorstwie Grupa TENSE. To dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, która współpracuje z wieloma przedsiębiorcami z całej Polski. Do firmy zgłaszają się głównie klienci planujący rozwijać swoją działalność w internecie i dbać o pozycjonowanie swojej witryny i marki w wyszukiwarce Google.

Praca w Grupie TENSE daje konsumentom wiele możliwości, gdyż obowiązki wykonywane w ramach zatrudnienia pozwalają pracownikom na stałe poszerzanie swoich kompetencji i podejmowanie nowych wyzwań. Przykładowe oferty pracy, jakie można znaleźć na portalu internetowym dla osób poszukujących zatrudnienia, to:

  • specjalista do spraw sprzedaży. Decydując się na aplikację na tym stanowisku, można pokazać się z jak najlepszej strony podczas rozmów handlowych i różnego rodzaju negocjacji z kontrahentami. Taka praca z pewnością będzie prawdziwą przyjemnością dla osób, które bardzo lubią kontakt z ludźmi, potrafią z nimi rozmawiać, przedstawiać im swój punkt widzenia w przekonujący sposób;
  • starszy i młodszy specjalista SEO. Specjaliści z zakresu pozycjonowania są ważnym punktem w strategii tego przedsiębiorstwa, gdyż działanie w tym obszarze zachęca największą grupę klientów. Aplikując na to stanowisko, można przygotować się na takie wyzwania, jak opracowywanie strategii związanych z pozycjonowaniem stron internetowych.
Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.praca.pl/
Dodano: 2021-11-10
Telefon: 61 866 77 27
Miejscowość: Poznań
Adres: Wolsztyńska 5
Kod pocztowy: 60-361

Źródła:
https://www.praca.pl/756314,grupa_tense_polska_sp_z_o_o_sp_k,poznan,firma.html
https://www.goldenline.pl/firma/grupa-tense/opinie
https://kariera.grupa-tense.pl/

Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22