Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska

Doświadczeni adwokaci od prawa karnego z Wrocławia


Nawet najbardziej praworządnym obywatelom może się zdarzyć problem z prawem. Może on wynikać z pomyłki, nieuwagi czy zdarzenia losowego, zawsze jednak wymagać będzie znajomości przepisów. Osoby, którym potrzebny jest adwokat praktykujący prawo karne, znajdą we Wrocławiu biuro adwokackie, współpracujące również z karnistami z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu klientów pokrzywdzonych, jak również podejrzanych o dokonanie czynu zagrożonego karą. Każdy oddelegowany do prowadzenia konkretnej sprawy adwokat ma specjalizację w danej dziedzinie prawa, a za sobą wiele przeprowadzonych procesów. 

Biurem tym jest Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pawłowska współpracująca z osobami kompetentnymi i zaangażowanymi w sprawy klientów, których zadaniem jest dbanie o ich interesy. Aby móc w pełni służyć wiedzą i doświadczeniem, osoba zgłaszająca się do kancelarii powinna obdarzyć prowadzącego jej sprawę prawnika zaufaniem i podzielić się wszelkimi szczegółami dotyczącymi problemu. Dzięki temu adwokata nic nie zaskoczy w trakcie postępowania czy samego procesu i będzie mógł wybrać sposób działania dopasowany do sytuacji. Każdego zatrudnionego w biurze prawnika obowiązuje kodeks etyczny, dlatego wszystkie informacje, jakie zostaną mu powierzone jako poufne, takimi pozostaną.

Wybór adwokata jest bardzo ważny, bez względu na to, czy jest się pokrzywdzonym czy podejrzanym. Starannie przygotowana dokumentacja i dowody zebrane z zaangażowaniem pomogą zadbać o interesy klienta. Do obowiązków prawnika podejmującego się prowadzenia sprawy należą między innymi:

  • reprezentowanie klienta w postępowaniu przygotowawczym,
  • reprezentowanie go w postępowaniu karnym we wszystkich sprawach,
  • reprezentowanie skazanego w postępowaniu karnym wykonawczym.

Skazany, w zależności od rodzaju przewiny, ma prawo ubiegać się między innymi o dozór elektroniczny, składać wniosek o warunkowe, przedterminowe zwolnienie, przerwę w odbywaniu kary czy odroczenie kary pozbawienia wolności. Tym zajmują się adwokaci opiekujący się klientem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kancelariapawlowska.pl
Dodano: 2021-11-13
Telefon: 505 510 204
Miejscowość: Wrocław
Adres: Stacha Świstackiego 15
Kod pocztowy: 50-430

Źródła:
https://kancelariapawlowska.pl/prawo-karne


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9