Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska

Profesjonalna i skuteczna pomoc prawna w Legnicy


Na stronie internetowej patrycjastefanska.pl zaprezentowana jest pełna oferta kancelarii prawnej, która swoje świadczenia proponuje wszystkim osobom, potrzebującym wsparcia z zakresu następujących gałęzi prawa:

  • prawo rodzinne (tutaj najczęściej omawiane i rozstrzygane są sprawy związane z separacją, rozwodami, ustaleniem alimentów na dzieci lub małżonka; często pojawiają się także porady na temat odebrania praw rodzicielskich, czy też ubezwłasnowolnienia),
  • prawo karne (adwokat oferuje reprezentowanie swoich klientów, między innymi, przed sądem; dotyczy to osób o statusie oskarżonego, pokrzywdzonego, czy też podejrzanego),
  • prawo pracy (w tej dziedzinie rozstrzygane są wszelkiego rodzaju problemy i niejasności związane z prawami i obowiązkami pracowników i pracodawców; dotyczy to, chociażby, zawierania bądź zrywania umów o pracę, mobbingu w pracy, czy też tworzenia i przystępowania do organizacji zawodowych),
  • prawo cywilne (rozstrzygane są sprawy dotyczące, na przykład, współwłasności, reklamacji konsumenckich, spadków, czy też kredytów).

Bez względu na to, jaką formę przyjmie pomoc prawna w Legnicy, każdy klient może być pewny, iż jego sprawa zostanie potraktowana w stu procentach poważnie i profesjonalnie. Adwokat bardzo stara się poznać każdy z przypadków ze wszystkich możliwych perspektyw. Kluczowe są rozmowy z klientem, który będzie w stanie opowiedzieć fachowcowi o wszystkich aspektach sprawy. Specjalista zawsze dokładnie instruuje podopiecznych na temat tego, co powinni robić.

Witryna internetowa kancelarii jest także bardzo dobrym źródłem wiedzy. Oprócz informacji na temat usług, cen i lokalizacji biura, można znaleźć tam wiele interesujących porad i artykułów. Jedna z zakładek prezentuje przydatne linki (na przykład odnośnik do strony Sądu Najwyższego, czy też do rejestru adwokatów). 

Dostępna jest także zakładka blogowa. Umieszczane są tam teksty, również o tematyce prawnej. Są one napisane w bardzo przystępnym dla każdego języku. Poniżej przykładowe tytuły:

  • Podział majątku po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej.
  • Wina w rozwodzie.

Na spotkania z adwokatem można umawiać się osobiście, w kancelarii, lub wybrać formę zdalną (wtedy to niezbędne jest posiadanie urządzenia z dostępem do internetu). Terminy i ceny dobierane są zawsze indywidualnie, z uwzględnieniem konkretnego przypadku.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://patrycjastefanska.pl
Dodano: 2021-11-17
Telefon: 76 854 97 07
Miejscowość: Legnica
Adres: Wojska Polskiego 11
Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
https://patrycjastefanska.pl/porady-prawne/


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
Averto Sp. z o. o.
ul. 70433 Szczecin, Śląska 32a
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49