Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Pozamykaj.pl

Bogata oferta zamków otwieranych bez klucza


Pragnąc wprowadzić nieco nowoczesności do firmy, warto zwrócić uwagę na asortyment przedsiębiorstwa Pozamykaj.pl. Może ono zaproponować niezwykle komfortowe rozwiązania, które sprawdzą się w firmach, hotelach, pensjonatach, a także w apartamentach do wynajęcia i wielu innych miejscach. Firma ta współpracuje z renomowanymi producentami funkcjonalnych zamknięć mechanicznych i elektronicznych, wśród których są między innymi takie marki, jak LOB, Kaba czy Wilka.

Wśród najbardziej zaawansowanych systemów jest niejeden zamek bez klucza, czyli zamki elektroniczne lub wkładki mechatroniczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do budynku czy pomieszczenia uzyskają tylko te osoby, które są do tego uprawnione. Jest to rozwiązanie bardzo funkcjonalne, ułatwiające administrowanie dostępem.

Firma ta jest liderem na polskim rynku w sprzedaży takich zabezpieczeń. W jej ofercie można znaleźć kilka tysięcy produktów, wśród których z pewnością jest niejedno rozwiązanie zadowalające każdego klienta. To nowoczesne przedsiębiorstwo, dążące do stałego rozwoju i nieustannie poszerzające ofertę. Zawsze można liczyć na pomoc jego specjalistów w kwestii wyboru odpowiedniego zabezpieczenia pomieszczeń, do których otwarcia wymagana jest autoryzacja. 

W asortymencie firmy można znaleźć wyjątkowo efektowne i bardzo funkcjonalne zamki elektroniczne firmy DormaKaba idealne do pomieszczeń biurowych. Cechują się one również prostym montażem i łatwą konfiguracją Są one dostępne w liniach C-Lever Pro i C-Lever Compact. Oferta obejmuje zamki z kartami programującymi i zbliżeniowymi. Można w niej znaleźć produkty firm Apartlock i Wilka w postaci wygodnych w montażu wkładek elektronicznych na szyfr, kartę zbliżeniową i ze zdalnym generowaniem kodów. W firmie są do zamówienia zamki zarządzane i otwierane telefonem lub kartą. 

Oferta jest bogata i trudno omówić wszystkie rodzaje dostępnych zamków. Mając problem z wyborem, najlepiej zwrócić się do fachowców firmy, którzy perfekcyjnie dobiorą rozwiązanie do potrzeb klienta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://pozamykaj.pl/
Dodano: 2021-12-16
Telefon: 518 688 356
Miejscowość: Leszno
Adres: Grunwaldzka 69
Kod pocztowy: 64-100

Źródła:
https://pozamykaj.pl/124-zamki-zarzadzane-i-otwierane-telefonem-lub-karta


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22