Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne

Przyjazne środowisku, kompostowalne opakowania jednorazowe


Chociaż przedsiębiorstwo My Happy Ocean istnieje na rynku od niedawna, to dużo się o nim mówi i pisze, ponieważ niezwykle leży mu na sercu dobro planety i środowiska. Dlatego też podejmuje rozmaite działania na rzecz poprawy sytuacji i zmniejszenia ilości śmieci przedostających się do oceanów.

W asortymencie tej firmy można znaleźć naczynia ekologiczne, pojemniki oraz opakowania jednorazowe dedykowane branży gastronomicznej, które są przyjazne środowisku i niemal w pełni biodegradowalne. Większość z nich wykonana jest z różnych roślin, dlatego ich rozłożenie się trwa o wiele krócej niż jakiegokolwiek produktu wykonanego z plastiku. Warto wiedzieć, że na przykład otręby pszenne są w stanie się rozłożyć w ciągu 30 dni. Niecałe 3 miesiące są potrzebne, aby proces rozkładu zakończył papier celulozowy, trzcina cukrowa, liście palmowe, pergamin czy słoma. Równie szybko rozkłada się bambus, który jest produktem w 100% naturalnym, a do tego jego wycinka nie zagraża środowisku, gdyż rośnie bardzo szybko i pochodzi z upraw zrównoważonych.

Przedsiębiorstwo to stara się także docierać do najmłodszych użytkowników, ponieważ to od nich głównie zależeć będzie przyszłość świata. Na swoich stronach firma ta prowadzi blog, w którym porusza takie kwestie jak segregacja śmieci czy oszczędność wody. Najmłodsze pokolenie ma też w sklepie własną zakładkę, w której można znaleźć ekologiczne naczynia jednorazowe w postaci:

  • talerzyków,
  • miseczek,
  • kubeczków,
  • słomek z papieru.

Wszystkie produkty wykonane z surowców roślinnych i sprzedawane w tym sklepie mają atesty i certyfikaty, dlatego klienci, którzy pragną je zakupić, czy to do punktu gastronomicznego, czy do użytku domowego, mogą być pewni, że są one zdrowe i bezpieczne.

Firma ta współpracuje z klientami prywatnym i z właścicielami gastronomii, szczególnie tymi, którzy chcą podjąć wyzwanie i zarzucić używanie plastiku. Warto zastanowić się nad taką metamorfozą, gdyż coraz więcej klientów zwraca uwagę na to, w czym dostaje swoje potrawy. Może się okazać, że zastosowanie ekologicznych talerzy, sztućców słomek czy innych kubków stanie się koniecznością. Klienci, którzy zdecydują się na zmianę sposobu prowadzenia swoich punktów gastronomicznych, mogą skorzystać z bogatej oferty tego przedsiębiorstwa, które chętnie też doradza w kwestii wyboru odpowiednich naczyń.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://myhappyocean.pl/
Dodano: 2021-12-13
Telefon: + 48 509 295 620
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zapłocie 256
Kod pocztowy: 02-970

Źródła:
https://myhappyocean.pl/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18