Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


P.H.U. ELKOR

Cięcie laserem rur i profili - gwarancja precyzji i powtarzalności elementów


Zarówno profile, jak i rury znajdują zastosowanie podczas wznoszenia rozmaitych konstrukcji, dlatego zapotrzebowanie na tego typu elementy stale rośnie. Występują one w wielu kształtach, co jest możliwe dzięki cięciu laserowemu za pomocą nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Obrabiają one materiały zgodnie z najwyższymi standardami i z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klientów. Opisywane technologie w znacznym stopniu usprawniają procesy produkcyjne i przekładają się na zwiększone bezpieczeństwo przeprowadzania prac. Lasery odnajdują się w produkcji, przemyśle, budownictwie, motoryzacji oraz innych branżach i wiążą się z niewielkimi stratami materiałowymi.  

Nowoczesne urządzenia sprawdzają się podczas przeprowadzania najbardziej skomplikowanych operacji technologicznych. Można je wykorzystywać w przypadku metali o różnej grubości, takich jak stal nierdzewna lub aluminium. Ich zaletą jest tworzenie idealnie gładkich krawędzi, których nie trzeba poddawać dodatkowej obróbce. Pierwszym etapem cięcia laserowego jest zaprogramowanie urządzeń zgodnie z potrzebami klientów, natomiast drugim – umieszczenie blach, rur lub innych elementów w odpowiednim miejscu. Po uruchomieniu maszyny działają w pełni automatycznie, dzięki czemu nie jest konieczna ingerencja operatorów.

Mimo wysokich temperatur wytwarzanych przez laser obrabiane materiały ogrzewane są jedynie w wąskim fragmencie, przez co ryzyko ich zniszczenia jest niewielkie. Po zakończonych procesach specjaliści przyglądają się temu, w jaki sposób prezentują się detale i, jeśli zachodzi taka konieczność, wdrażają działania korygujące. Usługi tego typu są rekomendowane ze względu na liczne zalety, takie jak niewielki koszt oraz możliwość przeprowadzenia produkcji wielkoseryjnej.

Obróbka laserowa daje niemalże nieograniczone możliwości, co potwierdzają pracownicy firmy Bereda. Cięcie laserem rur i profili, jakiego się podejmują, odbywa się z najwyższą starannością oraz z wykorzystaniem funkcjonalnych i zaawansowanych technologicznie maszyn. Zapewniają oni wysoką estetykę wyrobów, które spełniają określone wymagania techniczne. Przedsiębiorstwo daje możliwość wycinania prostokątnych, okrągłych oraz kwadratowych kształtów z zachowaniem nienagannej jakości krawędzi. Usługi te sprawdzają się wśród osób oszczędnych, jak i takich, którym zależy na sprawnej realizacji zleceń.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://cieciestali.pl
Dodano: 2022-01-03
Telefon: 572 570 891
Miejscowość: Radzymin
Adres: Batorego 4
Kod pocztowy: 05-250

Źródła:
https://cieciestali.pl/1_10_laserowe-ciecie-rur-i-profili.html


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18